İddaa oynamayı bile içeri :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

J3LaDe58

Katılımcı Üye
20 Ağu 2011
288
0
Arkadaşlar şuana kdr hiç iddaa oynamadım.Pazar günü olan Galatasaray-Beşiktaş maçına oynuyum dedim.Tek maç oynayabiliyormuşuz maç sonucu oynucam ama nasıl kazancımızı hesaplayacagımı bilmiyorum.

Örnek verim mesela ( verdiğin para x maç sayısı ) die açıklarsanız çok yardımcı olursunuz

ZagoR

Katılımcı Üye
29 Ocak 2012
851
0
Trabzon
Kardeşim ben iddaa bayii işletiyorum hesaplamak istiyorsan takımın oranıyla basmak istediqin parayı çarpıcaksın örnek oranı 2.20 vuracağın misli 100 ozaman şöyle çarpıyorsun 2.20 X 100= 220 gibi ama işletmecide olsam size tavsiyem hiç bulaşmayın sonra bırakamazsınız :)

Son düzenleme:

Solo-Türk

TÜRK
2 Ağu 2011
6,805
69
Teşkilat
Kardeşim ben iddaa bayii işletiyorum hesaplamak istiyorsan takımın oranıyla basmak istediqin parayı çarpıcaksın örnek 2.20 X 100= 220 gibi ama işletmecide olsam size tavsiyem hiç bulaşmayın sonra bırakamazsınız :)

Helal olsun kardeşim..Aynen öyle arkadaşlar bu işlere bulaşmayın..Kumar oyunlarında kasanın kazanma oranı her zaman % 52 dir...

ZagoR

Katılımcı Üye
29 Ocak 2012
851
0
Trabzon
Katılıyorum çünkü iddaa herzaman bi yerde sürpriz çıkartır boşyere paranız yanmasın benden size tavsiye neyse flood yapmayalım hadi iyi forumlar :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.