İddaa'dan Para Kazanma.

Lebrath

Üye
16 Tem 2016
144
0
Gençler futbol ile aram yok ama iddaa'dan para kazanmak istiyorum. Sizce neler yapmam gerekiyor. Bilgisi olan ulaşabilir mi ?:inv

SparK216

Kıdemli Üye
1 Ocak 2016
2,600
0
Alone
Hem çalışıyorum hemde paramı katlamak için bu yolu tercih edicem çünkü ben inanmıyorum haram'a filan. Herkes buraya isteyerek parasını koyuyor kazanırsam kaybedenlerin parasını alıyorum. Haram olmuyor bence.

Dostum bu bir şans oyunu tahmin edip tutturmaya çalışiyorsun öte yandan bir kişi inşaatta saatlerce alin teriyle calisarak senin oradan sadece tahminle kazandigin paranin yarisini belkide daha azini kazaniyor . Şimdi hangisi helal ?

“Ey iman edenler! Şarap, kumar, dikili taşlar (putlar), fal ve şans okları birer şeytan işi pisliktir; bunlardan uzak durun ki kurtuluşa eresiniz. Mâide 90

imka123

Kıdemli Üye
28 Eki 2014
4,238
1
İstanbul
Hem çalışıyorum hemde paramı katlamak için bu yolu tercih edicem çünkü ben inanmıyorum haram'a filan. Herkes buraya isteyerek parasını koyuyor kazanırsam kaybedenlerin parasını alıyorum. Haram olmuyor bence.

Selamün aleyküm kardeşim hangi dine mensup sun onu bilmiyorum ama biraz birşeyden bahsetmek isterim;

Kişi ölüceğini bildiği halde günah işlemesi hatta senin bu durmda olman hata işlemesi ne kadar büyük bir yanlış değilmi düşünsene paramı katlıcam diyorsun tamam Eyvallah ama bunu haram yollarda neden arıyorsun kardeşim benim diyelimki 10 milyar yatırdın idaaya ve macı kazandın 1 2 tirlyon geldi diyelim onun sana hem bu dünyada hem ahirette ne kadar büüyk bir zarara sokucağını bilmiyormusun hadi diyelim İslam dinine mensup değilsin inanmıyorum diyorsun bunu Ancak Müslüman olmayan bir kimse söyler ve şimdi ise ahireti bir kenara koyalım ileride bu para sana ne zararlar dokunucağından sen farındamısın milli Piyangoyu tutturan kişilerin son halini bakmanı isterim hangi halde olduklarnını bilmek isterim az araştırma yap neyin ne olduğunu öğreneceksin. SparK216 hocamız sana bir ayet aktardı ;

“Ey iman edenler! Şarap, kumar, dikili taşlar (putlar), fal ve şans okları birer şeytan işi pisliktir; bunlardan uzak durun ki kurtuluşa eresiniz''
(Mâide 90)

Eğer sen buna inanmıyorsun Müslümansan dinden çıkarsın Çünkü islam öyle işine geldiğini al işine gelmediğini bir kenara koy diye bir Haşa Summe haşa Oyuncak bir din değildir bunun beyninde kazımasını istiyorum Kişi Kuran-ı Kerimden 1 Ayeti İnkar Ederse Tüm Kur'an-ı İnkar Etmiş gibidir İnşallah dediğimi anlamışsındır.

Bu konuma bakmanı isterim [COLOR="Cyan][B]Konuya Gitmek İçin Tıkla..[/B][/COLOR][/URL]

[COLOR="White"]Vesselam..[/COLOR]
http://www.turkhackteam.org/islam-ve-insan/1369819-hatalarindan-dolayi-pismanmisin.html
http://www.turkhackteam.org/islam-ve-insan/1369819-hatalarindan-dolayi-pismanmisin.html

Lebrath

Üye
16 Tem 2016
144
0
Dostum bu bir şans oyunu tahmin edip tutturmaya çalışiyorsun öte yandan bir kişi inşaatta saatlerce alin teriyle calisarak senin oradan sadece tahminle kazandigin paranin yarisini belkide daha azini kazaniyor . Şimdi hangisi helal ?

“Ey iman edenler! Şarap, kumar, dikili taşlar (putlar), fal ve şans okları birer şeytan işi pisliktir; bunlardan uzak durun ki kurtuluşa eresiniz. Mâide 90
Müslüman değilim fakat saygım var kardeşim. Benim düşüncemde böyle sende saygı duy bence :)

Cleen

Katılımcı Üye
9 Eyl 2012
416
0
İzmir
İddia'dan para kazanma olayı, ah şu olay ah, zamanında benim ne paracıklar gitti ve şaşırtıcı olan ise benim 1 kuruş bile kazanmamış olmam.
Banko olan maçların ertelenmesinden tut 100 milyon Euro'luk takımın 5 milyon Euro'luk takıma yenilmesine kadar.
Sana tavsiyem uzun bir süre gözlem yap, birden atılırsan işin içine çeker seni çamura....
Ayrıca bazı sosyal medya sitelerin de nadir de olsa maç veren insanlar var hiç bilmiyorum kim olduklarını ama araştırırsan bulabilirsin.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.