İdm hatalı dosyayı nasıl silebilirm?

zzJOKERzz

Uzman üye
27 Mar 2016
1,411
0
İstanbul
Beyler 38gb lik dosya crc hatası yüzünden birleştirilemiyor. Bu dosyanın inme yerine bakıyorum gözükmüyor fakat yer kaplıyor diskte ben bunu nasıl silebilirim acaba nerde olabilir bu dosya ?

BÖKE

Yaşayan Forum Efsanesi
20 Ağu 2016
8,754
411
Rar arşivi hiç açılmazsa yapılması gereken rar arşivini flash belleğe taşımaktır(Taşıma hatası verir ama biz unlockerla yapacağız bu işi)
Sonra bilgisayarı açıp kapatınca bir bakacağız ki rar arşivimiz açılıyor.Siz de flash belleğe taşımayı dener misiniz rar arşivinizi?
Bir de flash bellekte bakın arşive.Hala crc hatası alırsanız indirdiğiniz arşiv hatalı inmiş demektir.
tekrar indirmeniz gerekir

kahkahax

Katılımcı Üye
31 Ocak 2016
295
0
Belki henüz birlestirimedigi icin TEMP dosyasinin icinde olabilir, Windows + R tusuna basin sonra %temp% girip tiklayin orda ne varsa silin umarim ise yarar.

#Katiliyorum

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.