IDM İndirme Sorunu

Ic3

Üye
9 Nis 2016
212
0
Merhaba bir film indirmek istiyorum fakat IDM ye aktarmada sorun yaşıyorum.Linki IDM ye kopyaladığımda dosya yerine web sitesi iniyor nasıl çözerim bilemedim yardım ederseniz sevinirim

G@KHAN

Kıdemli Üye
14 Kas 2009
3,061
3
36
ŞİLE
Merhaba bir film indirmek istiyorum fakat IDM ye aktarmada sorun yaşıyorum.Linki IDM ye kopyaladığımda dosya yerine web sitesi iniyor nasıl çözerim bilemedim yardım ederseniz sevinirim

Merhabalar Selamınaleyküm Internet Download Manageri Silin Yeniden Kurun

http://mirror2.internetdownloadmanager.com/idman633build2.exe?v=lt&filename=idman633build2.exe

Güncel versiyon İLK link

https://www.turkhackteam.org/progra...-yeni-versiyon-yardimsever-uyeler-kulubu.html

2 Tem 2016
100
0
HeroMaraş
kardeş en net cevap sana indirme bağlantısını gönderse bile site bunu engelliyordur bende IDM kullanıyorum bunlarla karşılaşıyor elbet misalen jet film diye bi site var orada bağzı filmlerde kullanmazsın ıdm yi benden sana öneri çok istiyorsan ya elinde net varken izle ya da google chrome nin kendi indirici var program falan değil kendi indiricisi onu bi araştır güzel abicim

hayalet18

Kıdemli Üye
3 Şub 2015
2,327
2
ERMENISTAN
Ic3
benim ayarlar bu şekilde çalışıyor ıdm aktarma yapıyor
1 tarayıcıyını güncelle
2 İnternet Download Manager v6.33 Build 2 Türkçe bunu indir kur lisans patch crack yap full yap kısaca içinde var hepsi
3 IDM Integration Module google chrome eklentisi bunu ekle
4 bu resimdeki gibi ayarları yap
JBUhKY.jpg

Son düzenleme:
27 Haz 2016
153
0
Kardeş idm'nin dosya konumuna gir IDMGCExt.crx bu adlı bir dosya var hangi tarayıcıyı kullanıyorsan uzantılar kısmına gir bu dosyayı oraya sürükle sonra etkinleştir aynı sorun bendede oluyordu bu şekilde çözüyorum

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.