İdman Sınırsız Pro Kullanıcı Yapma

6 Kas 2011
192
0
Idman Sınırsız Yapma
Kurulum :
*** Önceden bilgisayarında IDM yüklü olanlar 1, olmayanlar ise 5 nolu adımdan başlayacaklar. ***
Bu anlatım patch yapmak istemeyenler içindir ona göre arkadaşlar...
1. Internet Download Manager programını kaldırın.
2. XP kullanıcıları Başlat-->Çalıştır-->Regedit
Vista ve Windows 7 kullanıcıları Başlat-->Regedit(arama kısmına yazılacak)
ile Kayıt defteri Düzenleyicisine ulaşın.
3. Sol tarafta Bilgisayar-->HKEY_LOCAL_MACHINE-->SOFTWARE-->Internet Download Manager hanesine gelerek
sağ tıklayın ve silin.
4. Bilgisayarı yeniden başlatın.
5. Internet Download Manager programını kurun.
6. C:\WINDOWS\system32\drivers\etc klasörüne girip hosts dosyasını notepad ile açın.
7. Aşağıdaki adresleri en alta kopyalayıp kaydedin.
127.0.0.1 Internet Download Manager: the fastest download accelerator
0.0.0.0 Internet Download Manager: the fastest download accelerator
207.44.199.159 registeridm.com
207.44.199.16 registeridm.com
NOT= Eğer İzniniz Yok Diye Bir Uyarı Gelirse hosts ye Sağ Tıklayıp Salt Okunur Seçeneğini Kaldırın!!!
8. Internet Download Manager programını çalıştırın.
9. Yardım-->IDM Hakkında-->Kayıt bölümününü açarak Ad,Soyad,Email bölümlerini istediğiniz şekilde doldurun.
(Bilgisayarda önceden IDM yüklenmişse bu aşamada kendiliğinden "sahte seri numarası ile kaydedildi" uyarısı
ekrana gelebilir; aynı şekilde bilgileri girin)
10. Seri Numarası kısmına alttakilerden birini girin ve Tamam butonuna tıklayın.Eğer başarılı olamadıysanız ilaç hap klasöründen serial bulabilirsiniz.
7TSFG-YWZ5O-YWLSB-89N41
GOLEY-NN812-R8L4W-QOD1D
84X1I-3HVW3-MX7ZK-QBG0M
KCE9Y-PUYTC-1L2ES-77OQS
OP3BQ-I5EAR-UN52H-VR7QX
ZJ14C-KHNV1-I9YPK-YITD9
11. Bu adımları sorunsuz şekilde yaptıysanız IDM tam sürüm haline gelmiş demektir.Yardım-->IDM Hakkında bölümünde
sürüm bilgisinin yanındaki "Full" ibaresi işlemin başarılı olduğunu gösterir.

Moderatör tarafında düzenlendi:

RoCKoLiX

Üye
6 Kas 2011
199
0
Denedim Çalışıyor.
Ama bilgisayarın işlemcisi %100 kullanılıyor.
Bunun sonucunda bilgisayar son derece yavaşlıyor...

Son düzenleme:

dogsbody08

Yeni üye
10 Tem 2012
8
0
Eyvallah kardeşim emeğine bileğine yüreğine sağlık :))) büyük bir dertden kurtardın beni :)))

dogsbody08

Yeni üye
10 Tem 2012
8
0
bi işe yaramadı ve ben şunu merak ediyorum
internet kapalı ve dediğiniz yerden programı siliyorum , program files dan kalıntılarını temizliyorum
ama yeniden kurduğum da da (internet kapalıyken) 60 gün uyarısı ve ya gtirmeye çalıştığımda sahte serial uyarısı veriyor!.
bunu nereden anlıyor bu gizli dosya nerede onu silip yeniden kurarsam belki bi 60 gün daha kazanırım diye düşünüyorum yanlış mı düşünüyorum?

semihbilim

Üye
1 Ağu 2012
67
0
aynısını yaptım ama video izlediğimde idm bölümü çıkmıo doğal olarak indiremiormda ??nasıl yapabilirim

taya1980

Yeni üye
24 Eyl 2012
1
0
tegmen kardeş yaw sendeki sorun bendede var yaw biri bi yöntem yazıyo yorumlara bi bakıyom herkez teşekür ediyo oldu falan diyoo yaw i ben mi varım diyordum ... yaparsan lütfen mesaj at

sancakbeyi1653

Yeni üye
13 Nis 2013
39
0
BURSA
benim bildigim kadarıyla bu daha farklı oluyodu hostun içine msn adresini ve bir serial no kaydediyodun sonra onları kullanarak sınırsız yapıyodun ben öyle hatırlıyorum

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.