"İhbar Et" Butonu hakkında.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

mehmetx93

Uzman üye
2 Eyl 2010
1,395
1
İhbar et butonu ile ihbar edilen konular tek tek inceleniyormu yoksa bi 5-10 kişi şikayet edincemi dikkate alınıyor ?

Mesela :http://www.turkhackteam.org/c-j-vb-net-net-dilleri/1268506-facebook-sikayet-botu.html
paylaşımını dün ihbat ettim ilgilenen olmadı. Sadece youtube linki var. Youtubede indrme linki var ondada iki link kısatmış ve sonra bi yerede çıkmıyor. Yani böyle bir şey gerçekte yok. Ama buna rağmen bi gündür kaldırılmadı. Bu süreçde bu arkadaşın bizim üzerimizden para kazanması doğru mu ?

Problemli paylaşımlara ne derece dikkat ediliyor ihbar edilenler ne sürede inceleniyor acaba ?
(adminler her an kontrol edemez farkındayım ama 1 gün bence uzun bir süre. Buna alışmalımıyım onu merak ediyorum)

7 Tem 2007
9,549
89
İhbar et butonu ile ihbar edilen konular tek tek inceleniyormu yoksa bi 5-10 kişi şikayet edincemi dikkate alınıyor ?

Mesela :http://www.turkhackteam.org/c-j-vb-net-net-dilleri/1268506-facebook-sikayet-botu.html
paylaşımını dün ihbat ettim ilgilenen olmadı. Sadece youtube linki var. Youtubede indrme linki var ondada iki link kısatmış ve sonra bi yerede çıkmıyor. Yani böyle bir şey gerçekte yok. Ama buna rağmen bi gündür kaldırılmadı. Bu süreçde bu arkadaşın bizim üzerimizden para kazanması doğru mu ?

Problemli paylaşımlara ne derece dikkat ediliyor ihbar edilenler ne sürede inceleniyor acaba ?
(adminler her an kontrol edemez farkındayım ama 1 gün bence uzun bir süre. Buna alışmalımıyım onu merak ediyorum)
Yapılan tüm ibarlar, yönetim üyeleri tarafından tek tek incenip değerlendiriliyor. Kontrol birden fazla yönetici tarafından yapıldığından uzama ihtimali pek olmaz. Fakat sizin ihbarınızı göremedim ben?

7 Tem 2007
9,549
89
http://www.turkhackteam.org/tht-yardim-merkezi/1269530-clash-clans-bot-28-02-2016-ucretsiz.html

Bu konuda üstte ki konu gibi link anket doldurun sonra indirin gibi kandırmaca bi site ama sanki indirme sitesiymiş gibi sunulmuş. Virüstotal de yok. Bununla ilgili de ihbarım var ama bundada bi işlem yapılmamış. Acaba benim ihbarlarım mı ulaşmıyor :)
Tamam gördüm ihbarını. Ekleme yaptım bende. Kısa zamanda yetkililer tarafından gereken yapılır.

2nokta

Yaşayan Forum Efsanesi
28 Şub 2013
16,689
16
İhbarın görülmemesi gibi bir olay yok. :)
Asistanlar dahil tüm yönetim görüyor.
Zaten o dediğiniz konu şu an çöpte :)

mehmetx93

Uzman üye
2 Eyl 2010
1,395
1

İlk bahsettiğim konu hala yayında. İkinci konu ihbarımdan sonra kalktı sağolun.

Edit: İlk ihbarım ulaşmamış sanırım. Az önce tekrar ihbar ettim.

Son düzenleme:

TheDarkFire

Kıdemli Üye
18 Mar 2015
2,993
0
Benim bu güne kadar yaptığım bütün ihbarlar dikkate alındı konuya gereği yapıldı.
Açıklama kısmına düzgün Türkçe ile açıklayıcı kısa ve net bir şekilde yazarsan gerekçesini o zaman dikkate alınır.
Gereksiz yere yapılan ihbarlarda dikkate alınmaz.

aqero

Kıdemli Üye
14 Eki 2014
3,284
0
Turan
Yapılan tüm ibarlar, yönetim üyeleri tarafından tek tek incenip değerlendiriliyor. Kontrol birden fazla yönetici tarafından yapıldığından uzama ihtimali pek olmaz. Fakat sizin ihbarınızı göremedim ben?

Tamam gördüm ihbarını. Ekleme yaptım bende. Kısa zamanda yetkililer tarafından gereken yapılır.

Gerekli cevapları arkadaşlarımız vermiştir. Denildiği gibi tek tek inceliyoruz. Bazen bir gün sonra olabiliyor bazen anlık yoğunluğumuza göre biraz gecikebiliyoruz ama gereken biz tarafından gerçekleşiyor.

İyi Forumlar :)

Eğer aklınıza takılan bir soru olursa ben veya bize tekrar sorabilirsin :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.