iis [yardım] , sql server browser [ yardım ]

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

faruk0072

Üye
18 Eyl 2008
71
0
arkadaşlar ben dersim ,için gerekli olan asp yi kullanmam için iis yüklemmem lazım ama bende cd-rom çalışmıyor bunu nasıl yüklerim lütfen yardım :(:(

konu fazlalığı olmasın diye ikisini bi arada açıyorum

birde diğer dersim olan veritabanı için sql server management express 2005 i yükledim ama bilgisyaarım/yönet bölümünde sql server broser çalışmıyor çalıştır butonu pasif nasıl aktif hale getirebilirim o olmayınca sql serveri açamıyom no connect diye hata çıkıyor ;)

Lütfen yardım edin.....

faruk0072

Üye
18 Eyl 2008
71
0
araştırmadan konu açma

araştıramadğımdan eminmisin hemen öle konuşuyon
icon8.gif

turqud

Kıdemli Üye
23 Eyl 2008
2,432
0
33
kardesim iis windows diskin uzerinde oluyor o programi windowsdan ayrirmak zor olur sen dersin ediyorsun ben seni anliyorum kardes malesef dwd rw bulmalisin......

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.