İkariam Scripti / Web Tabanlı Online Oyun Yapımı

Scocatiel

Yeni üye
29 Tem 2017
28
0
zBPapj.png

[COLOR="Yellow[SIZE="3 [URL="https://tik.lat/DDFeE"] İNDİR[/URL]
Virus Total: https://virustotal.com/#/file-analysis/ODY4ZWQzMjQwNTI5OWYwNzgwMThiYjA3NDJjODBlNDY6MTUwMzc3MDA0OQ==[/SIZE][/COLOR]
 
Son düzenleme:

Scocatiel

Yeni üye
29 Tem 2017
28
0
Peki bu sciprt üzerinden para kazanma olasılığımız nedir ?

Bir oyunun PVP 'sini yapmak genelde reklamsız para kazandırmaz.
Biraz php bilginiz ve grafik tasarım bilginiz varsa, içeriğini görünümünü herşeyini değiştirebilirsiniz.
Sonra farklı yeni bir oyun gibi gösterirsiniz. Bu sefer oyun PVP den ziyade yeni bir oyunmuş gibi görünür. Yeni oyunlara insanların zaafı var ilk oyunculardan olayım sonradan değerlenir buralar tarzında, bu şekilde tutturabilirsiniz. Tabi iyi yaymanız gerek. Reklamdan para kazanabilirsiniz ama pek birşey çıkmaz ilk başlarda koymayın derim ben, vip o bu almak isteyenlerden çıkar, 1000 aktif kullanıcı olsa aylık 100-200-300 fiyatlara göre kazanırsınız.
 
Üst

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.