Iki işletim sistemi nasıl kurulur?

17 Ocak 2016
169
0
HackCity
S.a arkadaşlar benim bilgisayarım şu anda windows 10 windows 7 den geçmiştim
ben bilgisayarıma ikinci bir işletim sistemi olarak windows 7 kurmak istiyorum
bilgisayardaki hiçbir şeyi silmeden nasıl yapabilirim? Yardımcı olacağınızı
bildiğim için size şimdiden teşekkür ediyorum...

Not:sanal olmadan

Hands0me

Yeni üye
25 Ocak 2016
37
0
Unetbootin ile normalde USB belleklere yazılıyor.Fakat sen programı açtıktan sonra USB değilde türü sabit disk olarak seçersen sabit diskine kurulacaktır.Daha sonra bilgisayarın açıldğında 2 seçenek gösterecektir.Sonrasını biliyorsun.Kolay gelsin.
A5N2JL.png

Son düzenleme:

Hands0me

Yeni üye
25 Ocak 2016
37
0
Vmware istediğiniz kadar kurabilirsiniz.Hem windows hemde linüx.Eğer sisteme kurmak istiyorsanız ve açılışta 2 sistemide sorsun diyorsanız yazdıklarım gibi Unetbootin bunu hallediyor.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.