iki kız önce bilek guresi sonrasina siz bakin

3333

Emektar
27 Ara 2005
3,212
45
Little Town.
çok çıtır şeylermiş eger benide öle öpüceklerse ben yenilirim onlara bilek güreşinde bnm için problem diil :yaho1:yaho1:yaho1:yaho1:yaho1
 

MysTicKs

Adanmış Üye
18 Tem 2007
7,063
29
yha bende aslında gecenlerde yenıleyım dedım kıza opmedı ''hahaha nasıl yedım dıye bı dalga bı dalga''
 

Genchack

Yeni üye
5 Eki 2007
22
0
eee çok mu komik???????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????
 
Üst

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.