iki pc tek mause

MoLded

Üye
12 Mar 2013
113
0
istanbul
beyler bi masaüstü bide laptopum var ikisinide tek mause ve klavyeile kullanmak istiyorum

önereceğiniz program varmı

snergy adlı bi program var heralde ondan başka bildiğiniz varmı synergyi yapamadımda

MoLded

Üye
12 Mar 2013
113
0
istanbul
var beyle ben yazılım şirketinde stajerim iki masaüstü pc bir birine bağlı tek mause ve kalvyeile kullanıyorum ve hatta biri windows diğeri mac

araştırıyorum inşallah yapabilirsem bunun konusunu açarım :D

Moderatör tarafında düzenlendi:

osmanol

Katılımcı Üye
28 Kas 2010
512
0
turkhackteam

TheDarkFire

Kıdemli Üye
18 Mar 2015
2,993
0
Ya olur mu bilmiyorum ama bak şöyle yapabilirsin 2 tane kablosuz mouse al. İkiside aynı marka model olsun, sonra usblerini 2 bilgisayarada tak ve tek mouse kullan :D
2 sini de çalıştırır heralde :D

Calling

Üye
24 Nis 2015
109
0
Amasya
Tek pc ye iki isletim sistemi ile tek mause dan kullanirsin mesele windows yuklu olur pc de sanal makineye bi windows daha kurarsin kullanirsin iki ekrandan veya iki ekran baglar tek mause la ikisini ayni anda veya farkli ekranlar olarak kullanirsin

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.