ikili doğrulama

skiesburn

Yeni üye
26 Haz 2020
16
0
merhaba dostlar hesap düştü (12k) fakat ikili doğrulama var nasıl geçebilirim seri yardımcı olursanız sevinirim

Dolyetyus

Özel Üye
21 Nis 2020
1,209
690
Hesabın sahibine trojan atıp telefonundaki mesajlara erişmeniz lazım veya e-posta adresi ve şifresini bilmeniz lazım. E-postası var ise şifremi unuttum, sonrasında gelen mailde bu işlemi ben yapmadım kısmına tıklayıp doğrulamayı atlatabilirsiniz.

Ghost Killer

Yaşayan Forum Efsanesi
13 Ocak 2019
11,239
7,715
Merhaba, telefon hattına sızamayacağın için maili kırman gerekiyor. Brute force belki işe yarar denemekten zarar gelmez. Hedef hesap ingiliz ise ingilizce wordlist ile saldırı yapmak daha verimli olacaktır. İyi forumlar, başarılar.

RageUnseen

Adanmış Üye
29 Ağu 2015
6,881
248
İstanbul
İkili doğrulama eğer telefon değil de mail ile yapıldıysa ya SM ile hesabını alıp çifte doğrulamayı iptal edebilirsin ya da trojan kullanıp,eğer telefondan onaylı ise termux üzeri rat oluşturabilirsin.

Suskun

Kıdemli Üye
23 Ocak 2012
2,766
680
Germany
Merhaba,
Txt'ye girip ordan kurbanın ip adresini kopyalayıp free proxy sitelerinde aratıp en yakın ip bulabilirsiniz,girişte dğrulamaya düşmüyor birkaç defa denedim,

iyi Forumlar.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.