İkinci el laptop almak

KemalistGenc35

Yeni üye
2 Mar 2019
2
0
Mars
Arkadaşlar geçen gün sahibinden'de gezinirken 1950 TL'ye i7 bir laptop buldum özelliklerini alta yazıyorum.

İşlemci: i7-6700
Ekran Kartı: GTX 950M
Ram: 8GB
500 gb hdd

alınır mı? bana göre uygun geldi ama buraya da bir sorayım dedim.

Not: Mesaj olarak lütfen bilgisayar toplama önerileri yazmayınız çünkü çok seyahat eden biriyim ve bilgisayara çok ihtiyacım oluyor.

Son düzenleme:

MHLS

Katılımcı Üye
6 Mar 2016
277
0
Bu sifayata alınır ama ekran ve batarya durumu nasıl, ısnma problemi olabilir. Isınan bilgisayardan uzak dur. Uzun ömürlü olmuyarlar

5 Mar 2019
104
1
BERLİN
Letgo da 1.350 TL ye daha iyisini görmüşlüğüm var tek sıkıntısı bataryaydı yarım saat gidiyormuş üstüne batarya alıp öyle bir bilgisayar bulabilirsin.Yani arızalı bir cihaz alıp tanıdık varsa tamir ettirip ucuzdan iyi bir leptopun olur.

KemalistGenc35

Yeni üye
2 Mar 2019
2
0
Mars
Letgo da 1.350 TL ye daha iyisini görmüşlüğüm var tek sıkıntısı bataryaydı yarım saat gidiyormuş üstüne batarya alıp öyle bir bilgisayar bulabilirsin.Yani arızalı bir cihaz alıp tanıdık varsa tamir ettirip ucuzdan iyi bir leptopun olur.

teşekkür ederim fakat aşağıyı okumanızı öneririm.

ben mümükünse letgo kullanmamaya çalışıyorum, çoğu kazıkçı ve sahte ürün satma potansiyeli daha fazla. yakınlarımdan biri letgo'dan iphone 7 aldı fakat telefon çalıntı çıktı.

yani sahibinden daha güvenli gibi geliyor bana.

ama yine de öneriniz için sağolun :):

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.