İleri düzey bir istek

hayax1

Yeni üye
26 Ocak 2016
7
0
merhabalar arkadaşlar.Aradığım şeyi ya ben bulamadım ya da daha önce konusu açılmadı.Düşündüğüm şey ileri düzey o yüzdende olabilir.Bir flash bellek düşünelim bu flash belleğe yazılan bir virüs ile takıldığı bilgisayarı ele geçirmeye yönetmeye ve ya şifreleri bize bildirmeye yarayan bir olgu yapılabilir mi ya da varmı suanda böyle bir şey.Lütfen yazımı okuyan ve bu konuda bilgisi olan kardeşlerim yanıtlarlarsa cok memnun olurum.

kenankel

Katılımcı Üye
26 Mar 2016
763
0
var hocam forumda denk gelmiştim bilgisayardaki herseyi kendine kopyalıyor veya sadece şifreleri de kopyasını alabiliyordun.web server güvenliği kategorisinde olmalı

Amis

Katılımcı Üye
22 Ağu 2016
782
0
Elazığ
Sanırım solucan virüsünden bahsediyoruz bu isimde arama yaparsanız daha detaylı bulabilirsiniz. (ama dikkatli olunmalı bu virüsler sürekli kendini kopyalayıp mail yoluyla başkalarınada atıyor ve bu giderek fazlalaşıyor. Bu nednle genel internet yavaşlaması bile yapabiliyor)

p20yavuz02

Uzman üye
21 May 2016
1,792
0
Bileyim ?
Sanırım solucan virüsünden bahsediyoruz bu isimde arama yaparsanız daha detaylı bulabilirsiniz. (ama dikkatli olunmalı bu virüsler sürekli kendini kopyalayıp mail yoluyla başkalarınada atıyor ve bu giderek fazlalaşıyor. Bu nednle genel internet yavaşlaması bile yapabiliyor)
solucan değil solucan hedef sisteme bulaştığı zaman direkt hızlıca kendini çoğaltıp hedef sistemin kaldırmayacacağı şekilde sistemi çökertir

doruk15

Katılımcı Üye
12 Nis 2013
682
0
merhabalar arkadaşlar.Aradığım şeyi ya ben bulamadım ya da daha önce konusu açılmadı.Düşündüğüm şey ileri düzey o yüzdende olabilir.Bir flash bellek düşünelim bu flash belleğe yazılan bir virüs ile takıldığı bilgisayarı ele geçirmeye yönetmeye ve ya şifreleri bize bildirmeye yarayan bir olgu yapılabilir mi ya da varmı suanda böyle bir şey.Lütfen yazımı okuyan ve bu konuda bilgisi olan kardeşlerim yanıtlarlarsa cok memnun olurum.

Forumda biraz araştırırsan usb den veri çalma gibi bi konuya rast gelebilirsin bu bat uzanlı bi diznin exeye dönüştürülmüş hali eğer bunu not defteriyle açar aynı zamanda sorunsuz bi darkcomet rat yapabilirsen serveri gizli şekilde usb ye koyar çalıcıya onun adresini girip start komutu verirsen hem takdığında blgileri çalar hemde ratı yutturmuş olursun

hayax1

Yeni üye
26 Ocak 2016
7
0
Ayrıca kendi ratini Flash disk e atıp herhangi bir bilgisayarda çalıştırmanın da o bilgisayarı kontrol altına almasına fazlasıyla yeterli bunu bile ileri düzey diye aciyorlar ya ne garip

dostum profilimdende görüldüğü üzere foruma yeni katıldım bu yüzden cahilliğim diyebiliriz. bana göre suanda yapılan çoğu hack yontemınden daha iyi diyebilirim ama tabi yine dediğim gibi cahillik. ve bu camiayada o yüzden katılıyorum bilmediğim konuları öğrenmek.yorumun için teşekkür ederim

Farazi1

Katılımcı Üye
19 Nis 2016
726
1
dostum profilimdende görüldüğü üzere foruma yeni katıldım bu yüzden cahilliğim diyebiliriz. bana göre suanda yapılan çoğu hack yontemınden daha iyi diyebilirim ama tabi yine dediğim gibi cahillik. ve bu camiayada o yüzden katılıyorum bilmediğim konuları öğrenmek.yorumun için teşekkür ederim

Güzel kardeşim benim cahillik ile alakası yok emin ol ben de cahilim.
Ama şu başlıkları konu içeriği ile ilgili yapsanız böyle tepki almazsınız.
Ayrıca hepimiz buralarda iyi vakit geçirip birşeyler kapmak için burdayız sözüm o ki konu açmadan önce birazdaha baksanız forumda hemen hemen her türlü bilgi mevcut muhtemelen senin aradığın şeylerden biri bnm dediğim gibi ratlar ve trojanlerle ilgilidir at ratını usb ye fiziksel erişimin olduğu bir bilgisayara geç ve usbyi takıp exe yi aç bu kadar hadi selametle:)

hayax1

Yeni üye
26 Ocak 2016
7
0
Güzel kardeşim benim cahillik ile alakası yok emin ol ben de cahilim.
Ama şu başlıkları konu içeriği ile ilgili yapsanız böyle tepki almazsınız.
Ayrıca hepimiz buralarda iyi vakit geçirip birşeyler kapmak için burdayız sözüm o ki konu açmadan önce birazdaha baksanız forumda hemen hemen her türlü bilgi mevcut muhtemelen senin aradığın şeylerden biri bnm dediğim gibi ratlar ve trojanlerle ilgilidir at ratını usb ye fiziksel erişimin olduğu bir bilgisayara geç ve usbyi takıp exe yi aç bu kadar hadi selametle:)

dediğin hususa dikkat edicem teşekkür ederim yorumun için :)

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.