iletişim instagramı

Edris

Yeni üye
16 Ocak 2019
18
1
merhaba tht üyeleri
türkçe konuşamıyorum bu yüzden daha iyi anlamak için google çeviri kullandım. grammerim için üzgünüm

İnstagram iletişim formu ile ilgili bir sorunum var. Telefonumu kaybettim ve şimdi yardım almak istediğim instagram ile iletişim kurmak istediğimde diğer telefondan ulaşılamıyor.
e-posta adresim yok ve e-posta adresime erişimim yok.
bana yardım et formdan başka yollarla nasıl iletişim kurabilirim.

Teşekkürler

Edris

Yeni üye
16 Ocak 2019
18
1
Konuyu biraz daha açık anlatırmısınız böylece size yardım edebiliriz.

thanks for your attention.
I want to contact instagram from the way "get help sign in" in the instagram application.

because I have Lost my phone I can not access to the form from other phones.
is there any other way to reach to the form?

Translate:

ilginiz için teşekkürler.
İnstagram uygulamasında "yardım al" yolundan instagram ile iletişim kurmak istiyorum. Telefonumu kaybettim çünkü forma diğer telefonlardan erişemiyorum.
forma ulaşmak için başka bir yolu var mı?

Edris

Yeni üye
16 Ocak 2019
18
1
I mean is this form.

swk_capture+_2019-03-10-21-58-00.png

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.