İlginç Fotolar...

stalward

Katılımcı Üye
27 Eki 2007
509
6
KocaeLi
youwantit.jpg

9mmstock16.jpg

consummate.jpg

deadseries1revisited.jpg

exquisiteiibysuzi9mm.jpg

sprainedminds.jpg

(alıntı)

denizsolok

Katılımcı Üye
18 Tem 2007
360
0
İstanbul
Neden sırf post kasmak için mesaj atıyorsunuz?
(Lütfen bunu post kasmak için yaptığımı sanmayın.)

Kusura bakma ama ben öyle zannediyorum..Böyle Fotograflara başka nasıl yorumlar bekliyordun ki! Yada bekliyormuydunki ? Çünkü bunlar Fotoşup marifeti...Ayrıca yorum yapanlarında genel olarak post kasma çabasında olduğunu söylemek zor... Söylediklerimin kişisel bi çabası yahut amacı yoktur sadece neden böyle bişiyi yazdığını anlamadım hepsi bu.

Şimdi normal olarak bu Fotograflara yorum yapacak olursak bence paylaşmasaydın daha iyiydi..Çünkü tekrar ediyorum gerçek değiller!

stalward

Katılımcı Üye
27 Eki 2007
509
6
KocaeLi
Kusura bakma ama ben öyle zannediyorum..Böyle Fotograflara başka nasıl yorumlar bekliyordun ki! Yada bekliyormuydunki ? Çünkü bunlar Fotoşup marifeti...Ayrıca yorum yapanlarında genel olarak post kasma çabasında olduğunu söylemek zor... Söylediklerimin kişisel bi çabası yahut amacı yoktur sadece neden böyle bişiyi yazdığını anlamadım hepsi bu.

Şimdi normal olarak bu Fotograflara yorum yapacak olursak bence paylaşmasaydın daha iyiydi..Çünkü tekrar ediyorum gerçek değiller!
bak dediğinde haklısın ama konu bölümüne bakarsak Garip Olaylar - İlginç Fotoğraflar bölümü. Bak fotoğrafa bakıpta yorum yazsalar gam yemicem ama direk hızlı mesaj kısmına gidip "çok ilginçççç" " çok abartılı şeyler.." gibi şeyler yazmaları garibime gidiyor.

denizsolok

Katılımcı Üye
18 Tem 2007
360
0
İstanbul
bak dediğinde haklısın ama konu bölümüne bakarsak Garip Olaylar - İlginç Fotoğraflar bölümü. Bak fotoğrafa bakıpta yorum yazsalar gam yemicem ama direk hızlı mesaj kısmına gidip "çok ilginçççç" " çok abartılı şeyler.." gibi şeyler yazmaları garibime gidiyor.

Tamam madem böyle söylüyorsun hiç üşenmeden bir analiz yapmak istiyorum.Şimdi benim tepki verdiğim ilk yazıya dönmek istiyorum

"Neden sırf post kasmak için mesaj atıyorsunuz?
(Lütfen bunu post kasmak için yaptığımı sanmayın.)"

Kimler ne yazdı önce ona bakmak gerekir sanırım. 6 tanesi tarafından olmak üzere toplam 15 cevap bulunuyor.Post kasmaksa mesele en çok sen yapmışsın bunu fakat iyi niyetli düşünelim, konuyu sen açtığına göre sorumluluk kisvesi altında değerlendirelim verdiğin cevapları.Ki benim sana ufak serzenişim dışında kimse seni "post kasmakla " itham etmedi.En azından bu konu için...Ayrıca benim sana olan cevaplarımı post kasma olarak değerlendirmezsen hiç kimsede iki kez yazı yazmamış.Yazılarını da okudum bu arada dikkatli bir şekilde.İnsanları itham ettiğin gibi
"fotoğrafa bakıpta yorum yazsalar gam yemicem " tarzında yorumda okumadım.Yazıları incelersen dikkatle, herkesin fotoğrafla baktığını anlarsın bence...

Alıntı yaptığım kısıma cevap vericek olursam;
Herhangi bir Grafikercinin tasarladığı şeyler bana garip gelmiyor..
Kimsenin adına cevap vermek ne benim nede bir başkasının haddine değildir.Bu sayfada yorum yapmış olan bazı arkadaşların yazılarını daha evvelden okuma fırsatı buldum..

Birisi vollky yaptığı yorumsa : ya kardeşim bu resimleri neden paylaşıyosunuz!! Ötekisi ise toxic1103 peki o ne demiş: nie paylaştın...

Bu arkadaşların daha evvelki yorumlarında kimseye bu tarz cevap verdiklerine ben rastlamadım.Demekki bir sebebi var.Bakmasalar da söylemezler takdir edersin ki...

Daha önce söylediğim gibi gerçek görüntüler olsa amenna fakat bunlar gerçek değilki.Bırakın gerçekliğini fotoşupmu? fake mi? olduğu şahibeli bile değil!!! Aşikar yani...

Bak ben sana birşey söyliyim bu bölümün adı Garip Olaylar ve paylaştıkların garip değil.Senin yorumları garip karşılaman bu resimlerden daha fazla hak ediyor bence Garip olaylar köşesini...

Saygılar...

Son düzenleme:

By New Hacker

Kıdemli Üye
21 Eki 2009
3,441
0
Damla Sakızlı Klavyem
yaw tam depresyona giren taklitci özenti gençlerimizin ebnimsediği fotoraflar bunlar.Genellikle facebook ta bu resimlerin yanlarında laf koyan cümleler yer alır, paylaşılır.Artistlik yapılır.Nefret ediyorum tabi o tiplerden..

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.