İlk çalışma deneyimim

SaKoTaJ54

Üye
1 Tem 2015
165
0
Ölümlü Dünya
Arkadaşlar ilk çalışmam bu çok heyecanlıyım acaba nasıl oldu ilk kez Ps kullanarak yaptığım bir çalışma İyi kötü tüm yorumlarınızı bekliyorum "Argo" kelimeler kullanmadan yapılan her eleştiri kendimi geliştirme yönünde bana bir ışık tutacaktır Saygılarımla TürkHackteam Ailesi...

2j2mlE.jpg

Friedlich

Uzman üye
31 Tem 2016
1,520
2
Hiçlik
İlk çalışmaya göre gayet hoş olmuş,tebrik ederim kendini geliştirmeni dilerim.
Turk Hackteam yapmasaydın keske alt kısmı, 'Hack' ile 'team' i de ayırsaydın daha da hoş olurdu. :)

SelafettinUstad

Katılımcı Üye
31 Tem 2016
555
0
Güzel Olmuş Fakat Turk Hack Team Şeklinde Yazsaydınız Ve Daha Güzel Bir Yazı Fontu Kullansaydınız daha iyi olabilirdi

SaKoTaJ54

Üye
1 Tem 2015
165
0
Ölümlü Dünya
Arkadaşlar yorumlarınız için çok teşekkür ederim Yazı font seçeneğim çok az programın bana sunduğu fontlardan kullandım Ps yazı Fontları nereden bulurum hiçbir fikrim yok doğrusu bu arada Cinema 4D bir bakacağım ve dediğinizi şeyi Turk Hack Team ayrı yazmayı bir daha ki çalışmamda mutlaka ekleyeceğim

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.