İlk Çalışmam. (3 adet)

emreard

Kıdemli Üye
10 Şub 2015
3,316
1
Ankara
Biliyorum çok acemice ve karışık duruyor. Ama ilk :D İnşAllah Beğenirsiniz.:RpS_thumbup: Resimlerin karışıklığını seviyorum bu yüzden yaptıklarım hep bu tür olur. Üst üste resim ler ve opaklık ayarları :D

vEkQPA.jpg

LakYD0.jpg

rQWm1a.jpg

Son düzenleme:

-KaraLeke-

Uzman üye
24 Haz 2012
1,200
0
I Don't Know
Kardeşim öncelikle ellerine sağlık. Bir iki nacizane fikrimi söyleyim ben. Mesela en alttaki çalışma hoş duruyor. Bunun öncelikli sebebi kullandığın resmin kalitesidir. Üsttekilerde resimlerde bozulmalar olmuş. Resim karışıklığını seviyorsan bunu daha etkili kullanabilir ve güzel çalışmalar ortaya koyabilriisn. Bir gün resim karışıklığında manipüle tarz çalışmalara geçebilirsin. Kolay Gelsin. :)

emreard

Kıdemli Üye
10 Şub 2015
3,316
1
Ankara
Kardeşim öncelikle ellerine sağlık. Bir iki nacizane fikrimi söyleyim ben. Mesela en alttaki çalışma hoş duruyor. Bunun öncelikli sebebi kullandığın resmin kalitesidir. Üsttekilerde resimlerde bozulmalar olmuş. Resim karışıklığını seviyorsan bunu daha etkili kullanabilir ve güzel çalışmalar ortaya koyabilriisn. Bir gün resim karışıklığında manipüle tarz çalışmalara geçebilirsin. Kolay Gelsin. :)

eşekkür ederim . Diğerlerinde ki resimlerin orjinal boyutları biraz fazla oldu. (hızrı resim en fazla 20 mb alıyor. )Yüklemede sorun olmasın diye kaydederken ilk 2sini 0 ile kaydettim 3. ise 7 ile kaydettim. Tekrar teşekkürler fikrin için :D

emreard

Kıdemli Üye
10 Şub 2015
3,316
1
Ankara
Çok karışık olmuş ve resimlerin kalitesiz olması görüntüyü bozmuş
Aslında görüntü bozuk değil düşük kalitede kaydettim birde Sonradan THT logoları ekliyince resimler iyice karıştı normalde THT logoları falan yoktu. Resim renkleri daha canlıydı. Tekrar fikrini söylediğin için Teşekkürler.

chocolax

Kıdemli Üye
1 Ocak 2015
3,171
3
Ellerine sağlık 3. daha güzel olmuş ama resimler bulanık duruyor dikkat et :)

HckerHardLose

Kıdemli Üye
6 Tem 2014
2,905
1
127.0.0.1

Katılıyorum ! Alttaki çalışma çok güzel geldi bana da...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.