Ilk çalışmam

ugurhakan1

Yeni üye
23 Haz 2013
47
0
pwhjm.jpg

Fazla gaddar olmayın ilk çalışmam yorumlarınızı bekliyorum.

Shift-TR®

Özel Üye
27 May 2012
2,834
0
"Turk" yazısının rengini Kırmızı yapıp Hilal in kalitesini biraz daha artırsaydın iyi olurdu.
ama ilk çalışman olmasına veriyorum. Gayet başarılı . ellerine sağlık

BY/SUSKUN

Uzman üye
10 Ağu 2007
1,602
1
T.C
bu tasarım yıllardır internet üzerinde dolsan bir resim bu çalışmanda resimin genel ölçülerini okadar cok zorlamışssınki cok fazla deformasyon yaşamış hani değim yerindeyse birazdaha zorlasan mutasyona ugrayabilirmiş ne avrki ilk çalışman olması nedeniyle daha güzel ve görüntü kalitesi yüksek olan zemin ve materyaller kullanmalısın değerli kardesim .
Tabiki font efekt ve benzeri unsurlarıda unutmamalısın ( şayet grafiker olma yolunda bunları hedef görüyor isen )
yeni çalışmalarında başarılar dilerim

ugurhakan1

Yeni üye
23 Haz 2013
47
0
"Turk" yazısının rengini Kırmızı yapıp Hilal in kalitesini biraz daha artırsaydın iyi olurdu.
ama ilk çalışman olmasına veriyorum. Gayet başarılı . ellerine sağlık

İlk başda teşekkür ederim yorumların için amma ve lakin onu kırmızı yapmamamın sebebi THT LOGOSUNUN içinde beyaz var. kırmızı yapsaydım logonun beyazlıgı çok dikkat çekerdi ama turk yazısının beyazla uyumlulugu azda olsa dikkat çekti şimdi hilalin kalitesine gelince daha yolun başındayız bilmedigimiz için bildigimiz kadarını yaptık ortayı bu çıktı.

bu tasarım yıllardır internet üzerinde dolsan bir resim bu çalışmanda resimin genel ölçülerini okadar cok zorlamışssınki cok fazla deformasyon yaşamış hani değim yerindeyse birazdaha zorlasan mutasyona ugrayabilirmiş ne avrki ilk çalışman olması nedeniyle daha güzel ve görüntü kalitesi yüksek olan zemin ve materyaller kullanmalısın değerli kardesim .
Tabiki font efekt ve benzeri unsurlarıda unutmamalısın ( şayet grafiker olma yolunda bunları hedef görüyor isen )
yeni çalışmalarında başarılar dilerim

Değerli Yorumların için teşekkür ederim kardeşim önerinizi dikkate alacagım:RpS_thumbsup:

Nocuous

Katılımcı Üye
14 Nis 2013
799
0
src
ilk çalışma olmasına rağmen güzel bence renk uyumunu ve kaliteli materyal kullan koyu yeşil siyah bordo siyah gibi başarılarının artarak devam etmesi dileğimle :)

TheGameOweR

Kıdemli Üye
16 May 2013
2,730
0
C://Samsun
Eline sağlık kardeşim.Ancak dikkatımı birşey çekti orda TURK yazıyor ama ortasına bi amblem koymuşsun ve kelimeyi ayırmış yani TU AMBLEM RK olmuş.Yanlış anlama sadece söylüyorum.İlk çalışman bi hatayı birdaha yapmaman dileğiyle :)

ugurhakan1

Yeni üye
23 Haz 2013
47
0
ilk çalışma olmasına rağmen güzel bence renk uyumunu ve kaliteli materyal kullan koyu yeşil siyah bordo siyah gibi başarılarının artarak devam etmesi dileğimle :)
İnşallah kardeşim Çok teşekkür ederim.

Eline sağlık kardeşim.Ancak dikkatımı birşey çekti orda TURK yazıyor ama ortasına bi amblem koymuşsun ve kelimeyi ayırmış yani TU AMBLEM RK olmuş.Yanlış anlama sadece söylüyorum.İlk çalışman bi hatayı birdaha yapmaman dileğiyle :)
Şimde hack sol tarafda team sag taraf sence ben bu turk yazısının ayrılması bunlara bi bütünlük sagladı ama ben turk yazısını sola koysaydım olmazdı yanlız kalırdı he illa bir yere koyacaksan ve birleşik olacaksa yukarıdan yer açardım oraya turk yazısını sıgdırırım hatta denedim ama güzel olmadı uzak durdugu için yapmadım (tEŞEKKÜR EDERİM YORUMLARIN İÇİN BU SENİN GÖRÜŞÜN AMA BİRAZ MANTIKLI DÜŞÜNÜRSEN EN İYİ SEÇENEK BUNLAR DİYE DÜŞÜNÜYORUM)

güzel olmuş elerine saglık :)
Eyw Kardeşim Sagolasın

5 Tem 2013
171
0
ilk çalışmana göre süper bence ben yapsam karman çorman bişey çıkardı ortaya :D ellerine sağlık

ugurhakan1

Yeni üye
23 Haz 2013
47
0
Biraz karma olmuş sanki, fakat ilk çalışmanızmış eline sağlık. :)
görüşlerin için teşekkür ederim

ilk çalışmana göre süper bence ben yapsam karman çorman bişey çıkardı ortaya :D ellerine sağlık
Bence kötüleme kendini sende güzel yapabilirsin ilk başda kendini motivasyon edeceksinki yapabilesin degerli yorumların için teşekkür ederim

İlk çalışman olduğu için çok iyi bence
Çok Çok Teşekkür ederim.

kalitesi biraz bozuk onun dışında güzel :)
Güzel diyen ellerin dert görmesin teşekkür ederim

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.