İlk Çalışmam

Fairhacker

Üye
2 Kas 2013
156
0
İlk grafik çalışmamı yaptım. Yorumlarınız benim için değerli

ungr3.jpg

Dexterli

Kıdemli Üye
25 May 2013
2,762
467
eline saglık dostum ilke göre çok iyi olmuş ama türk hack team ibaresi olmadıgı için konuyu kişisel çalışmalara açman gerekirdi

Fairhacker

Üye
2 Kas 2013
156
0
ilk olduguna emin misin? bence onceki hayatinda grafiker falandin :) ilk icin cok iyi
Gerçekten ilk çalışmam. :) Teşekkürler
Eline sağlık dostum. Başarılar
Teşekkür ederim. :)
eline saglık dostum ilke göre çok iyi olmuş ama türk hack team ibaresi olmadıgı için konuyu kişisel çalışmalara açman gerekirdi

Konu taşınmış zaten dostum, yine de özür dilerim teşekkürler. :)

Son düzenleme:

LazCoder

Katılımcı Üye
29 Tem 2012
862
0
Bize Her Yer Trabzon
Görsellik olarak geliştirmeye açık bir çalışma olmuş bilgi bakımından gayet başarılı bir mesaj vermişsin :) Eline sağlık kardeşim kendini geliştirmen dileğiyle

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.