İlk ddos saldırısı yaptığım site

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Sanayeryokburada

Uzman üye
10 Tem 2015
1,828
1
AŞŞAĞIDAKİ YAZIYI OKUMADAN LÜTFEN BUNU ÖNCE OKUYUN :
Türk sitesine saldırı yapılmayacağını forumda aykırı olduğunu biliyorum.Ama sitenin sahibi temamı çaldığı için bu yola başvurdum kendisiyle irtibata geçtim ilk rica ettim kaldırır mısın diye kaldırmadı telefonda görüştük tamam kaldırcam dedi gene kaldırmadı sonra uyardım dinlemedi en son buna başvurdum gerçi kapatılmamıştır ama bir süreliğine kullanım dışı olmuştur beni şimdi daha dikkate alır diye düşünüyorum.

http://i.hizliresim.com/ngg2BV.png

Arkadaşlar ilk ddos saldırısı yaptığım site başarılı mı?

Account Suspended site burası

Son düzenleme:

Sanayeryokburada

Uzman üye
10 Tem 2015
1,828
1
hayır giremiyorum siteye hoic bu kadar sağlammıydı ya kaç kişiyle yaptın saldırıyı ?

Tek başıma yaptım saldırıyı.Ama 3 programı aynı anda açıp saldırdım.Loic hoic anonymous programlarını açıp aynı siteye hücum ettim 20 dakıka içerisinde site bu hale geldi.Ama bir süreliğine olmuştur bu bir kaç saat sonra site açılır.Kesin sonuç için en az 5-6 kişiyle saldırman gerek.

athena555

Üye
19 Tem 2015
144
0
Tek başıma yaptım saldırıyı.Ama 3 programı aynı anda açıp saldırdım.Loic hoic anonymous programlarını açıp aynı siteye hücum ettim 20 dakıka içerisinde site bu hale geldi.Ama bir süreliğine olmuştur bu bir kaç saat sonra site açılır.Kesin sonuç için en az 5-6 kişiyle saldırman gerek.
ananyomous programının linki varmı elinde ?bi işlerde biraz yeiniyimde

MichealSofting

Katılımcı Üye
24 Haz 2015
813
0
Sanmıyorum ttnet altyapsikdanki bir internten bu kadar süre siteyi kapalı tutabilcegni ya yalan söylüyürosun yada sitede başka bir şey var bu imkansiz bir olay diyebilirim botnet falan olsa neysede bildigin hoic dos atack programı dostum zor başka bir şey olmustur büyük ihtimal

Sanayeryokburada

Uzman üye
10 Tem 2015
1,828
1
Sanmıyorum ttnet altyapsikdanki bir internten bu kadar süre siteyi kapalı tutabilcegni ya yalan söylüyürosun yada sitede başka bir şey var bu imkansiz bir olay diyebilirim botnet falan olsa neysede bildigin hoic dos atack programı dostum zor başka bir şey olmustur büyük ihtimal

Öncelikle yalan yok hocam,Siteye saldırıyı ben gerçekleştirdim.
Bende farkındayım uzun sürdü ama ilk saldırışım değilki sabahtan beri saldırıyorum ardı ardına en sonunda site dayanamamış olabilir mi? sabahta böle olmuştu aynı yazılar sabah 11 den 3,4 e kadar kadar bu yazı çıktı sonra site normale döndü bi kaç saat öncede aynı şekilde saldırdım gene aynı yazı çıktı ve böle kaldı.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.