ilk defa netten telefon aldım ama...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

x_sasa_X

Üye
29 Ocak 2009
125
0
arkadaslar internetten hepisburada.com dan telefn aldım samsung monte ama bataryanın altında madeın chına by samsung yazıyor acaip şekilde moralimi bozdu artı ımeı sorgulıycam telpanın sitesinde hata çıkıyor kayıt yok diyor neyin nesidir nerende öğrenilir ımei sorgulama ve telefon çin malımıdır birde bunu bilenler lütfne görüşlerini yazsın acil

x_sasa_X

Üye
29 Ocak 2009
125
0
ya ilk defa aldıgım için tam bir bilgiye sahip değilim büyük bi sorun deilse hiç ugrasmam aslında ama endişeliyim çakmamdır diye normalde arkalarında madein korea yazar çünkü ama aklımı çeliyor eğer normalse hiç ugrasmicam telefonda bi sorun yok gayet memnunum bir de su var ımeı kontrolu yapamıyorum telpanın sitesinde hata cıkıyor nerden sorgulama yapcam bilmiyorum

MühüR

Kıdemli Üye
31 Ağu 2009
2,769
0
kardeşim takma kafana normal :D merak etme telefonun orjinal coğu bataryada made in china yazıo telefonun cin malı falan değil bataryası çinde üretilmiş o kadar telde çinde üretilmiş olsa bile samsungun verdiği sipariş üzerine çine yaptırmıştır arkadaşımızın dediği gibi çin her kalitede üretim yapabliyo Sonuç olarak telefonun orjinal samsung

MühüR

Kıdemli Üye
31 Ağu 2009
2,769
0
arkadasın kötü bi amacı oldugunu sanmıyorum daha ii açıklıyabilmek için yazmıştır bunda büyütülcek bişi yok sonucta aldıgı siteyi yazmamış olsaydı güvenilir olup olmadıgı hakkında hangi siteden aldın gibi sorular mutlaka sorulucaktı siteyi yazması yerinde olmuş

tarıkbuğra

Uzman üye
19 Kas 2009
1,727
0
BİZE HERYER TRABZON
arkadasın kötü bi amacı oldugunu sanmıyorum daha ii açıklıyabilmek için yazmıştır bunda büyütülcek bişi yok sonucta aldıgı siteyi yazmamış olsaydı güvenilir olup olmadıgı hakkında hangi siteden aldın gibi sorular mutlaka sorulucaktı siteyi yazması yerinde olmuş

ıyı de o sıte şuan burada zan altında bırakıldı.yanı kötü durumuna düştü. o sıte sahıplerıne de cevap hakkı doğdu.
neyse ben forum kurallarına ıstınaden böyle bır uyarı yaptım.son söz yetkılı moderatörlerındır

MühüR

Kıdemli Üye
31 Ağu 2009
2,769
0
Burda siteyi kötülüyen tek bir msj göster ? aksine site hakkında bi arkadaşımız güvenilir demiş ki bunlar önemli değil herkezin görüşleri farklıdır kimisi o siteyi güvenilir bulurken kimiside bulmaz

Konu Dışına Cıkmıyalım Lütfen burda Siteyi Tartışmıyoruz Konuyu Açan Arkadaşa Açıklama Yapıyoruz

Son düzenleme:
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.