İlk Grafik Tasarım Çalışmam

GCLBurak

Üye
10 Tem 2015
193
0
Merhaba arkadaşlar,
Bu aralar grafik tasarımıyla uğraşıyorum. Aslında yeni yeni başlayacağım inşallah. Önerilerinizi ve görüşlerinizi belirtirseniz çok beğenirim. :RpS_biggrin:
O7oMaP.jpg

KeNair

Uzman üye
16 Ocak 2016
1,571
0
Arkadaşında Dediği gibi ilk çalışmana göre güzel kendini geliştirebilirsn ben de kaç aydır forumu takip ediyorum bugün kaydoldum foruma bir sürü tasarım yaptım yarın paylaşacağım inş beğenilir .

GCLBurak

Üye
10 Tem 2015
193
0
İlke göre güzel. Bende başlamak istiyorum yavaştan :)

eline sağlık kardeşim kendini geliştirmen dileğiyle..

Arkadaşında Dediği gibi ilk çalışmana göre güzel kendini geliştirebilirsn ben de kaç aydır forumu takip ediyorum bugün kaydoldum foruma bir sürü tasarım yaptım yarın paylaşacağım inş beğenilir .

Teşekkür ederim hepinize

GCLBurak

Üye
10 Tem 2015
193
0
İlke göre güzel ama yeni başladıysan neden hemen imzana %40 yazdın başlamak bitirmenin yarısı diyemi :D :D :trl

Matematiksel hesaplamayla % 40 buldum. Şimdi bakarsak paint kullanımım %100. Coreldraw kullanımım %0 .Ortalama %50 oldu Photoshopda da fena değilimdir. Ordan bi %50 geliyor. Euro Truck Simulator de çok iyi kamyon kullanırım ordan da geliyor biraz %70 civarı. Cs de çok kaliteli silah skinlerim var ordan geliyo o yüzden %40 oluyo.

Hllbk34

Katılımcı Üye
1 Ocak 2016
641
0
Etkileyici bir tasarım olmuş bunu indexte kullansam izin verirmisin..
Beğendiğim tasarımların arasında yer aldı 👍

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.