ilk grafik tasarımım red tht

4RUN

Üye
30 Eki 2012
51
0
PSD
ilk tasarımım arkadaşlar wordkllas abim yardım etti sağolasın nasıl olmuş sizce ?

Mirliva

Administrator
26 Mar 2016
5,098
6,213
[C*]
Eline emeğine sağlık çok masum bir tasarım olmuş,çok güzel :)

Son düzenleme:

Corle0ne

Yaşayan Forum Efsanesi
25 Haz 2016
9,593
502
StPetersburg
Eline emeğine sağlık güzel tasarım olmuş

lakin renkten dolayı yazı biraz zor okunmakta bunun için yazı kenarlarını hafiften karartabilirdin veya fontu biraz daha ince seçebilirdin, pes etmeden devam et başarılı olacağına inanıyorum

WK selamlar

4RUN

Üye
30 Eki 2012
51
0
PSD
Tebrikler.Başarılarının devamını dilerim ^^ .

Ellerinize Sağlık

Eline emeğine sağlık çok masum bir tasarım olmuş,çok güzel :)

Güzel olmuş emeğine sağlık
;)

Çok teşekkür ederim sağolun arkadaşlar

Eline emeğine sağlık güzel tasarım olmuş

lakin renkten dolayı yazı biraz zor okunmakta bunun için yazı kenarlarını hafiften karartabilirdin veya fontu biraz daha ince seçebilirdin, pes etmeden devam et başarılı olacağına inanıyorum

WK selamlar

tavsiyelerinizi dikkate alacağım çok sağolun :)

Moderatör tarafında düzenlendi:

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.