İlk Hack

DemirKurt

Yeni üye
9 Ağu 2015
25
0
Antalya
Merhaba Arkadaşlar..

İlk sitemi uğraşlar sonucunda hackledim fakat sorun şu ki shell atamadım upload bölümüne erişebiliyorum fakat ne yaptıysam dosyayı tam olarak sisteme atamadım bu konuda yeni olduğum için shell hakkında pek bilgim yok..

Ben her ihtimale karşı anasayfaya resmi attım onlar anlar artık :)

Buyrun.. iStorage Solutions - Information Management, Database Solutions and Consultancy Service

Edit spy./ Bundan sonraki hacklerde zone almalısınız.
::::::Add Your Deface::::::

Bu arada shell hakkında yardımlarınızı bekliyorum. Umarım bu yolda ilerleme kaydetmişimdir :)

Moderatör tarafında düzenlendi:

JohnDoe

Kıdemli Üye
29 Eyl 2013
2,710
6
Teşkilat
Başarılar dilerim ancak ilk hack dökümanınız ise muhakkak Zone kaydı almalısınız.
Zone alıp yazarsanız daha iyi olacaktır.

DemirKurt

Yeni üye
9 Ağu 2015
25
0
Antalya
İşte shell atamadım hayırsever bir arkadaş varsa bu konuda bana yardımcı olabilir :) Bu arada site daha önceden hacklenmiş o yüzden Zone vermiyor. Şans yok ki zaten bizde :)

ByZehirx

Yaşayan Forum Efsanesi
10 Şub 2012
12,390
7
2,005
Dinlenmede.
tebrikler kardesim devam boyle...

birde yetkili kardeslerime duyarlılıklarından dolayı tesekkur etmeliyiz hemen konu silmek yerine zaman tanıyıp ve yardımcı oldukları icin sagolun kardeslerim !

DemirKurt

Yeni üye
9 Ağu 2015
25
0
Antalya
Black-Spy' Tuğgeneralime teşekkür ediyorum edit için. Bundan sonra Zone alırım teşekkürler.. :)

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.