İlk Hackim Beyler :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

IJ3yIXero

Üye
3 Eyl 2011
221
0
Elazığ
:D

nasıl yapıyosunuz şunu bizede ogretin off 1 haftadır izlemedigim video kalmadı biri ögretsin artık
isyannn

KArdeş bana bak mesela benm rütbem ortada senle aynıyım su aralar forumda yeni gözüküyorum ama 1 yıl boyunca bu forumdan yararlandım ve suana kadar 6 site hackledim(Bazı arkadaşların hackledikleri geri alındığı için onlara müdahele ettim o siteleri buraya katmıyorum).

cfggfc

Katılımcı Üye
2 Ağu 2012
323
0
cRİMİNAL kİNG çOK AYIP YA BI ADAMIN ANASINA KUFUR ETMEDIGIN kALMIŞ ÇOK YANLIŞ TANIMIŞIM SENİ:diablo

Bluekinged

Üye
22 Eyl 2012
111
0
abim fardındamısın benim rütbem yüzbaşı ve konunun başlığı ilk hackim düşün halimi :d

burada okadar rütbesi yüksekler var ama çogu işe yaramaz karşındakinin adaletsiz rütbesizden yeteneklerini bilemezsin kardeş

niksizim

Üye
14 Eyl 2012
232
0
sır
biri bana da anlatsında biz de öğrenelim yaa yeni başladım daha biraz html biliyorum diğer dilleri de öğrenmeye çalışıyorum yardım edebilcek var mı :(

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.