İlk Hackiniz Nedir?

Ghostbro

Yeni üye
19 Kas 2022
1
0
Kazakistan
Ben hiç hackleme yapmadım eme öğrenmek istiyorum yardımcı olur musunuz ne yapmam gerekiyor ve programlamayı nasıl yaparım

Begegrgn

Üye
27 Tem 2019
84
35
'
sanırsam 4.sınıftı. 9 yaşımda c++ öğrenmeye başlamıştım. Babam öğrenmem için bilgisayar almıştı o zaman. E tabi 4 senedir pc kullanmak bana çok şey katmıştı. Vınn diye bir aygıt vardı. Onunla internete bağlanırdım. O zaman başka bi dil öğreniyordum. Python muydu bilmiyorum. O akşam kaynak arıyordum ama bir türlü bulamıyordum. Genel olarak hepsi ücretliydi. Bende o zaman bir sitenin ücretli kaynaklarına ulaşmak için o siteyi hacklemiştim. Hiç bir şey bilmeden o kaynaklara ulaşmaya çalışıyordum ve bu çabamdan dolayı siteyi amacım hacklemek olmasa da hacklemiştim. Babam gördüğünde sistemlerini kırmışsın falan demişti sanırsam ttam hatırlamasam da öyle işte :) Biraz araştırdıktan sonra hocamın şifresini çalıp sitelerini de hacklemiştim.

mitat1

Uzman üye
1 Eki 2022
1,075
753
SerasZen
Rus bankası Ama sadece Korkuyu hissettirmek için 😎
Helal olsun
yıl 2015, phishing ile 2 hesap çalımı (hesapları geri verdim)
İyi yapmışsın
sanırsam 4.sınıftı. 9 yaşımda c++ öğrenmeye başlamıştım. Babam öğrenmem için bilgisayar almıştı o zaman. E tabi 4 senedir pc kullanmak bana çok şey katmıştı. Vınn diye bir aygıt vardı. Onunla internete bağlanırdım. O zaman başka bi dil öğreniyordum. Python muydu bilmiyorum. O akşam kaynak arıyordum ama bir türlü bulamıyordum. Genel olarak hepsi ücretliydi. Bende o zaman bir sitenin ücretli kaynaklarına ulaşmak için o siteyi hacklemiştim. Hiç bir şey bilmeden o kaynaklara ulaşmaya çalışıyordum ve bu çabamdan dolayı siteyi amacım hacklemek olmasa da hacklemiştim. Babam gördüğünde sistemlerini kırmışsın falan demişti sanırsam ttam hatırlamasam da öyle işte :) Biraz araştırdıktan sonra hocamın şifresini çalıp sitelerini de hacklemiştim.
Sonuç farklı
Hatırlayamadım şimdi :D Ama joygame ve facebook phisinglerim vardı hesap çalıyorduk boyuna :)
İyi

lolsec

Katılımcı Üye
21 Kas 2022
496
363
Sanırım ilk hack girişimim pamuklar ile olmuştu ama daha derin düşününce o olmadığını fark ettim.
eskiden modemler de WPS pi vardı mac adresinden hesaplar wifi şifresi alırdık sanırım ilk hack bu oluyor :)

'Eşref

Özel Üye
17 Ara 2021
1,153
1,709
Sosyal Medya hesaplarını saymaz isek sene 2010 da Brezilya'ya ait bir üniversite sitesini hacklemiştim. :)

mitat1

Uzman üye
1 Eki 2022
1,075
753
SerasZen
pc olmadığı vakitler türk sploit gibi zphisher gibi toolarla phishing deniyordum
Kuzenimin instasini çalmiştim
Sosyal Medya hesaplarını saymaz isek sene 2010 da Brezilya'ya ait bir üniversite sitesini hacklemiştim. :)
Eski hackerlardan kim kaldı hocam
(y)

ayarsizfedai

Katılımcı Üye
17 Şub 2019
376
177
root@kali :~
Bruteforce yöntemiyle butik hesabının şifresine 4,5 saatte ulaştım. O anın heyecanıyla pat diye hesaba girdim eposta telefon değiştirdim. Kadın hesabı geri alıp profildeki bilgilerden mahkemeye verdi. 15 aralık 2022'de delil yetersizliğinden beraat aldım...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.