İLK index'imi bastım

bY_HacK17

Uzman üye
11 Tem 2008
1,011
9
33
ßuRSa
ben hack olarak görmüyorum bunları basacaksanız indexinizi ana sayfaya basında görelim http://www.leventgunduz.com/gallery/1.jpg birde buna bak ula ne adamsınız güldürüyonuz beni yha resimlerinizi indexlerinizi farklı baslık altında siteye yuklemişsiniz hacked diyonus birde ana sayfaya indexinizi atin görelim...

Paranoyaq

Katılımcı Üye
16 Ağu 2008
635
0
(...)GeLde BuL
ben hack olarak görmüyorum bunları basacaksanız indexinizi ana sayfaya basında görelim http://www.leventgunduz.com/gallery/1.jpg birde buna bak ula ne adamsınız güldürüyonuz beni yha resimlerinizi indexlerinizi farklı baslık altında siteye yuklemişsiniz hacked diyonus birde ana sayfaya indexinizi atin görelim...

cocugun üstüne neden gidiyorsun ancak bu kadarını yapmıs veya yarımm yamalak olmuş eline saglık desen bi yerinmi eksilcek adam emek vermiş yapmıs senın gibi anasayfaya index basamıyorsa bu bir eksiklikmidir ???

lütfen biraz saygılı olalım

bY_HacK17

Uzman üye
11 Tem 2008
1,011
9
33
ßuRSa
cocugun üstüne neden gidiyorsun ancak bu kadarını yapmıs veya yarımm yamalak olmuş eline saglık desen bi yerinmi eksilcek adam emek vermiş yapmıs senın gibi anasayfaya index basamıyorsa bu bir eksiklikmidir ???

bnm saygım sonsuz ama ben kendimi kandırılıyormusum gibi hissediyorum
bende kendi siteme dosya acıp oraya indeximi koymayı bilirim anladın sen onu dostum ;)

mali311

Katılımcı Üye
26 Ara 2008
740
0
ilk hackin demek şimdilik iyidir ama kendini geliştirmen lazım ve hacklediğin sitelere zone-h almayı unutma;)

morty

Katılımcı Üye
21 Eki 2008
359
0
tamam usta zone kaydını şimdi alıyorum uyarılarınız için teşekkür ederim

8 Ara 2008
248
0
C:\WINDOWS\system32
Tebriqler...

Tmm Bu Hack Biraz Acemicem Olmuş Ama Adam Başlıga İLK İndeximi Bastım Yazmış.
Bence Iss Hackten Daha İyi Olmuş.Yeniler Hep Iss Yapıo.Adam Böyle Başlamış ;)Yenilere Ustalar Gibi Davranmayın :) Anasayfa Konusuna Gelincede İndex İlla Ana Sayfaya Atılmaz.Permlerin Uygun Olmadıgı Bİ Shell de Yazma İzni Buldugun Küçük Bi Yere İmzanı Atarsın :)

Son düzenleme:

PaS_hA

Uzman üye
13 Ara 2008
1,474
0
C:\WINDOWS\system32\*.*
Tebriqler...

Tmm Bu Hack Biraz Acemicem Olmuş Ama Adam Başlıga İLK İndeximi Bastım Yazmış.
Bence Iss Hackten Daha İyi Olmuş.Yeniler Hep Iss Yapıo.Adam Böyle Başlamış ;)Yenilere Ustalar Gibi Davranmayın :) Anasayfa Konusuna Gelincede İndex İlla Ana Sayfaya Atılmaz.Permlerin Uygun Olmadıgı Bİ Shell de Yazma İzni Buldugun Küçük Bi Yere İmzanı Atarsın :)

Kesinlikle katılıyorum adam zaten ilk indexim demiş yolun başında ve anasayfaya index basmamak deface etmemek demek değildir
tebrikler kardeş

By !sTiLa ~ paSha

Katılımcı Üye
8 Ocak 2009
914
0
ANKARA/ULUS

aynen kardeşim çocuk zaten acemi sayılır hack yapa yapa kendi ni geliştirir üzerine gitmeyin

RappeRSRC

Katılımcı Üye
4 Şub 2009
743
0
ANADOLU - İZMİR

çok doğru diyosun paranoyaq böyle küçümseyen insanların bir paylaşım forumunda yeri yok..:diablo

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.