İlk Mobil Oyunum

DarkHawk06

Uzman üye
12 Şub 2016
1,046
1
8
Pandora
Udemy kursundan edindiğim bilgilerle ilk mobil oyunumu yaptım rağbet görürse üzerinde güzel iyileştirmeler ve yenilikler yapmayı düşünüyorum sizce nasıl olmuş neler eklenebilir yardımcı olursanız sevinirim :)
https://play.google.com/store/apps/details?id=com.earslan.yakala

İlk oyunun hayırlı olsun. Play storede sadece paylaşmak yerine biraz daha özen göstererek paylaşırsan daha fazla kullanıcı çekersin. Örneğin görsel paylaşımını artır. Video ekleyebilirsin. Başarıların daim olsun.

karake

Katılımcı Üye
15 Ocak 2018
716
2
Loading...
Play Mağazana bir göz attım 1 uygulama 1 oyun var ikiside çok iyi sayılmaz çokta kötü diyemem elbette kullanacak ve oynayacak olacaktır lakin mobil geliştirmede şu olay vardır mağaza yayınlamadan önce en az 3-5 kişi tarafından test ettirip cidden iyi mi kötü mü konuşulduktan sonra yayınlanması daha iyi olur. şimdi diye bilirsin ki sanane çokta haklısın ama ben senin için söylüyorum yani bunun çevren indirip 5 yıldız verir ama seni tanımayan birisi gelip 1 verir şahsen ben bunu normalde görsem 2 üzeri puan vermem çok zor ve nadirdir yanlış anlama ilk oyunun gayet iyi geliştirmeye devam ediyorsun kendini bu konuda seni tebrik ederim ama profesyonel iş çıkarmadan bir yayınlama yapar isen biraz üzüle bilirsin oyunu geliştirip daha iyi yapabilirsin misal sana oyunu geliştirmende yardımcı olayım fikir olarak oyunlaştırma üzerine biraz bilgim var onun ile fikrimce biraz daha iyi şeyler senin için söyleyeyim şimdi oyunu şu şekilde geliştir bir kere insan seviye atlamak ister sen bunu şöyle yap 1 tl yap misal 10tl yapınca kişi 1tl yerine 5 tl kağıt para koy 100 tl yapınca 10 tl yap 200tl böyle devam ettir ve dolar, euro gibi para birimleri yap 1000tl biriktirince dolara geçsin misal bu hem oyunda zaman harcama yol açar hemde reklam geliri elde edebilirsin şuan aklıma bunlar geldi tabi daha geliştirme yaparsın veya ekleme çıkarma sana kalmış ben fikirlerimi söyleyeyim umarım daha iyi yerlere gelirsin :)

Son düzenleme:

HBackeR

Üye
19 May 2018
204
0
rootland
hocam sanki geliştirilebilir gibi ya oda ilk oyun deneyimindendir inşallah kendini daha çok geliştirerek bundan kat ve kat daha iyilerinide başararırsın...

umutkalay

Katılımcı Üye
26 Nis 2019
276
0
Ellerine sağlık başlangıç seviyesi için çok güzel bir çalışma. Multitouch ta sayı eklememesini sağlarsan daha iyi olur

Lawliet123

Kıdemli Üye
31 Tem 2016
2,558
6
Oynamadım ama bir decompile ettim, alfabeyi seviyor olmalısın.
Bu kadar fazla dosya olmasına karşın hiç junk code yok, ilk başta beni zahmete sokacak bir obfucator sandım.

Ellerine sağlık.

Rumexus

Kıdemli Üye
26 Ocak 2016
2,157
3
323
İlk oyununuz ideal bir oyun olmuş, kendinizi daha iyi geliştirmeniz ve daha iyi başarılar elde etmeniz dileğiyle, iyi forumlar.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.