İlk Programım Arch Mini System İnformation Lütfen İçeri

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

alper0324

Yeni üye
5 Ocak 2012
15
0
Evet arkadaşlar HexLoggerı Bıraktım ve Virüs İşlerinden Çok Daha Yararlı Birşeyler Yapmaya Karar Verdim ve Bugün Öğleden Beri Çalışma Yaptım ve Böyle Birşey Çıkardım. Video İzleye İzleye Yaptım Kendim Yazdım Sayılır Ama Baka baka. Yazmanın Kopyalamaktan Daha Öğretici Oldugunu Anladım. Yeni Başlayan Arkadaşlarada Bunu Tavsiye Ederim.

Programda 3 Adet Farklı Bilgi Gösterici var ve Bu 3 Adet Bilgi Göstericiyi 3 Farklı Projeden İzleyerek Yaptım. (Ayrı Ayrı İzledim ve Hepsini Bir Araya Getirdim.)

Kodlarla Haşırneşir Oldugum İçin Görselliğe Pek Önem Veremedim Ama Yavaş Yavaş Yeni Yeni Bilgi Göstericiler Ekleyecem. Mesela Bir Dahaki Çalışmamda Tüm Sistem Donanımlarının Isı Göstergesini Ekleyeceğim. İlerleyen Zamanlarda Daha Çok Şeyler Eklenecek :)

Şakasına Buton Felan Koydum Ama İlerleyen Versiyonlarda Daha Ciddi Olunacak :puah

Programla İlgili Tüm İyi Kötü Yorumlarınızı Bekliyorum Bakıpta Kaçmayın Yorum Yapmamazlık Yapmayın. Çünkü Yorumlarınız Programı Geliştirmeme Yardımcı Olucak :)

Şimdiden Teşekkürler.

Resim:
i6166611_archsysteminformation.png

Not : Programı İsteyen Varsa Özelden Atabilirim.

Unvalied

Üye
10 Şub 2012
161
0
İstanbul
Kardesim Emege Saygı Ama Defolabilrsinli falan şeyler yazman bence hiç hoş degil Adam gibi "Çıkış"
"Çıkmak için Tıkla" Gibi Şeyler Yazsaydın daha hoş olurdu.

alper0324

Yeni üye
5 Ocak 2012
15
0
Kardesim Emege Saygı Ama Defolabilrsinli falan şeyler yazman bence hiç hoş degil Adam gibi "Çıkış"
"Çıkmak için Tıkla" Gibi Şeyler Yazsaydın daha hoş olurdu.

Kardeşim Şimdilik Öyle can Sıkıntısından Koydum o Butonu. Programı Tamamlayıp Paylaşınca Zaten Görsellik Ön Planda Olunacak Şekilde Paylaşıcam. Konuyu Tamamen Okuyup Yorumlasaydın Keşke :)

Optimist®

Uzman üye
27 Ocak 2012
1,751
0
İstanbul
Kardeşim hiç böyle birşey olurmu :) Eğer Programı paylaşmak istiyorsan, önce yap bitir öyle paylaş.Konunu Kitliyorum...Tamamladığında yenisini açarsın bende bunu silerim.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.