İlk Proğramım

alcatraz56

Yeni üye
28 Eki 2013
33
0
İlk Proğramım(Virüs total ve resimler eklendi)

İlk yaptığım proğramım özel webbrowser tasarladım
özellikleri adres çubuğuna linki yazıp enter tuşu ile adrese gitme Türkiye'ye erişimi yasaklanan sielere proxy ile girebilme ve tabiki gerekli bağlantılar yorumlarınızı bekliyorum

cooltext1238456597.png
[/URL]
Normal Kullanım
3551incix4995477.png

Proxylikullanım
6122incik4031934.png

THT.Net
xJkyVB.png

İndirme linki-Browser Turk1071

Virüs Total

Son düzenleme:

Vb6TT

Üye
20 Nis 2013
214
0
1-Geçmiş
2-Favoriler
3-Sık Kullanılanlar
Gibi Araçlar Ekle + Hack Araçları Ekle Daha Çok Tutar Hatta Belki Ar-ge'Ye Uygun Olur :)

Mafia1453

Katılımcı Üye
17 Eki 2013
400
1
Nereye...
İlk yaptığım proğramım özel webbrowser tasarladım
özellikleri adres çubuğuna linki yazıp enter tuşu ile adrese gitme Türkiye'ye erişimi yasaklanan sielere proxy ile girebilme ve tabiki gerekli bağlantılar yorumlarınızı bekliyorum

cooltext1238456597.png
[/URL]
Normal Kullanım
3551incix4995477.png

Proxylikullanım
6122incik4031934.png

THT.Net
xJkyVB.png

İndirme linki
Browser Turk1071Virüs Total

eline sağlık güzel olmuş ama kaynak kodu falan ne ve virüs total koymanız lazm yoksa konu silinebilir :)

muratgurlek

Yeni üye
21 Ara 2013
7
0
kardeş bana da bi yardım etsenize büt sınavı için

2: 8 bitlik paralel port çıkışının ilk 4 bitine bağlanmış 4 adet motor bulunmaktadır bu motorlardan ilk ikisi çalıştıktan 5 saniye sonra durmakta ve diğer iki motor çalıştırılmakta ve 5 saniye çalışır olarak kalmaktadır. bu işlem 5 saniye aralıkla sürekli tekrarlanmaktadır. bu işlemi yapacak program parçacıklarını yazınız. Paralel portun diğer 4 bitine bir bağlantı yapılmamıştır.

3: txtSayi1 ve txtSayi2 formun üzerine iki adet ekran değişkenidir. Bu sayıları alıp karşılaştırmasını yaparak büyük olan sayıyı mesaj kutusuna gösteren program parçasını, işlemBul butonuna basıldığında gerçekleştirecek şekilde yazınız.

P@cth

Analist
22 Tem 2013
888
13
kardeş brawo ilk çalışman hoş olmuş genelde ilkler hesap makimnası yapıyolardı benimde ilk prom dddoslu web browserdı :)

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.