-->>İlk slaytlı çalışmam.<<--

Mporgan

Katılımcı Üye
7 Kas 2011
774
0
Klavye'den :)

Arkadaşlar , SLAYTLI ilk çalışmam.Ve nasıl olacak diye merak ettiğim için biraz hızlı şekilde yaptım.Yorumlarınızı ona göre yaparsanız sevinirim :) YORUMLARINIZI BEKLİYORUM. :)

OzgurBasar

Katılımcı Üye
13 Ağu 2012
674
0
34
MegolamanIst
öncelikle ellerine sağlık güzel. geçişler bence gayet iyi fade out severim hoş oluyor. çok cafcaflı değil. benim düşüncem ikinci resimin boyutu... bence birinci resimle aynı boyutta olsa daha iyi olurdu.

ellerine sağlık

Mporgan

Katılımcı Üye
7 Kas 2011
774
0
Klavye'den :)
öncelikle ellerine sağlık güzel. geçişler bence gayet iyi fade out severim hoş oluyor. çok cafcaflı değil. benim düşüncem ikinci resimin boyutu... bence birinci resimle aynı boyutta olsa daha iyi olurdu.

ellerine sağlık

Değerli yorumun için teşekkür ederim kardeşim.Haklısın.Boyutunu dikkate alacağım. :)

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.