ilk tasarım :)

By Delete

Yeni üye
1 Eki 2013
27
0
Arkadaşlar hetürlü eleştiriye açıgım Bozulmam kırılmam Önerileriniz Eksiklerimi belirtirseniz sevinirim. :)
t5wfk.jpg

4Fear

Katılımcı Üye
26 Tem 2013
611
0
Manisa
Merhaba bende senin gibi bu grafik işlerine merak sardım. Bakıyorum çalışmana aynı fotoyu 4 kere koymuşsun o kötü olmuş.En azından 4 fotoyu yerleştirdin arada kalan bazı siyah boşluklarada alev efekti yaparak sanki 4 resmi yerleştirmiş gibi değilde tek resim koymuş gibi yapabilirdin.Bu arada youtube da güzel dersler var ordan izle bence :)

Dexterli

Kıdemli Üye
25 May 2013
2,762
467
jacks sprow kardeşimin verdiği ders videolarını izlemeni öneririm kendini geliştirmen gerek eline saglık

By Delete

Yeni üye
1 Eki 2013
27
0
aga :D çok acemilik yapmışım kabül ediyorum :D açıklayım
fotoyu googleden direk aldım izledigim bir videoda öyleydi örnek alarak :) yani
herneyse işte 4 foto dediniz ya onu birbirine kaynaklıymış gibi yapmaya çalıştım ama yapamadım :/
o yüzden böyle birşey ortaya çıktı jacksprw çok teşekkür ederim yardımların için teşekkürünüde veriyorum hepinize.

Dexterli

Kıdemli Üye
25 May 2013
2,762
467
aga :D çok acemilik yapmışım kabül ediyorum :D açıklayım
fotoyu googleden direk aldım izledigim bir videoda öyleydi örnek alarak :) yani
herneyse işte 4 foto dediniz ya onu birbirine kaynaklıymış gibi yapmaya çalıştım ama yapamadım :/
o yüzden böyle birşey ortaya çıktı jacksprw çok teşekkür ederim yardımların için teşekkürünüde veriyorum hepinize.

daha ilk çalışman kendini bu kadar kasma kardeşim zaman ilerledikce ögrenirsin

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.