İlk THT Tasarımım

aleeted

Katılımcı Üye
17 Eyl 2008
328
0
42
Earth
Valla Grafikten pek anlamam ama bişiler yapmaya çalıştım işte

Umarım hoşunuza gider :)

Edit: imza eklenmiştir.

Son düzenleme:
11 Ara 2015
138
0
güzel olmuş en güze l tasarımlardan 1 i eksikler var ama olsun o kadar dimi imzanı ekle dostum

Raor

Üye
8 Eyl 2016
161
0
Emeğine sağlık gözüme batan ilk şey yazıda hakim olan fakat çevresinde hiç olmayan Toz bulutu mu desem sis mi desem bilemedim :)

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.