Ilk ve basit yazılımım --->>>

Lastingmind

Yeni üye
31 Ocak 2016
11
0
Merhaba arkadaşlar öncelikle iyi forumlar.
Dün bir konu açmıştım yazılım ile ilgili sağolsun ihan3t adlı arkadaş güzel bir yere yönlendirdi ve c# dilini öğrenmeye başladım. İlk çok basit uygulamamı yaptım ve sizinle paylaşmak istiyorum, yazılımla, kodlarla 1-2 gündür uğraşıyorum bir yorum yapmanızı gerçekten çok isterim virüs total attım çünkü belirsiz kaynak oluyor sanırım siz genede rahatlıkla açabilirsiniz...

virüs total sonucu:
https://www.virustotal.com/tr/file/...3c97cc0ce70c7fb7210b002189d587891ea/analysis/

programımın linki:
Yazılımım

çocukça olabilir ama ilk çalışma hor görmeyin :RpS_biggrin:

raplord55

Katılımcı Üye
20 Nis 2015
617
1
Bumudur ya İsminizi yazın Ondan sonra merhaba neyse :D güzel kardeşim işallah daha büyük şeyler yaparsın bi gta 6 yaparsan sevinirim :D

WiappLe

Katılımcı Üye
25 Ocak 2016
770
0
#RooT&!'^
Bumudur ya İsminizi yazın Ondan sonra merhaba neyse :D güzel kardeşim işallah daha büyük şeyler yaparsın bi gta 6 yaparsan sevinirim :D
Herkes Annesinin Karnında Yazılım Öğrenmiyor.Yazılım İçin Kodlama Vb. Uğraş Vermek Paintte Yapılan Resime Benzemez . Sizinde Çalışmalarınızı Görmek İsteriz.

Tebrikler Kardeşim Ellerine Sağlık Geliştir Kendini . İleride GTA 6 Olmasada Amatör Olarak GTA Gibi Bir Oyun Yazabilirsin.

777722

Uzman üye
30 Ocak 2016
1,399
0
Tebrik ederim str değişkenlerini öğrenmişsin.
Sanırım beklediğin yorum bu? ^^

RedHour

Kıdemli Üye
22 Eki 2012
4,097
1
Sivas
Önceden programlamaya yeni başlayanlar en azından işe yarar şeyler yaparlardı şimdi durum daha kötü galiba size tavsiyem bu kadar basit programlarınızı kendinize saklayın her şeyi paylaşmak zorunda değilsiniz :)

SuvanCalkara

Katılımcı Üye
1 Ocak 2016
491
0
SİVAS/MERKEZ
ön yargını yen elştri dalga değildir

Önceden programlamaya yeni başlayanlar en azından işe yarar şeyler yaparlardı şimdi durum daha kötü galiba size tavsiyem bu kadar basit programlarınızı kendinize saklayın her şeyi paylaşmak zorunda değilsiniz :)

kardeş sanırsın mıcrosoftu ben kurdum gıbı yaklasımın var ön yargılarını yen adam bişeyler yapmaya çalısıyor eleştri güeldir ama sen elştri yapmıyorsun dalgaya alyorsun

kardeşim ellerine sağlık başarıların devamını dilerim

RedHour

Kıdemli Üye
22 Eki 2012
4,097
1
Sivas
kardeş sanırsın mıcrosoftu ben kurdum gıbı yaklasımın var ön yargılarını yen adam bişeyler yapmaya çalısıyor eleştri güeldir ama sen elştri yapmıyorsun dalgaya alyorsun

kardeşim ellerine sağlık başarıların devamını dilerim

önyargılı davranmıyorum aynı yollardan bende geçtim ama bu tarz 1 satır koddan ibaret programlar paylaşmak kimseye bir şey kazandırmaz yapsın kendini geliştirsin biraz daha iyi projeler yapınca paylaşsın o zaman daha iyi tepkiler alır :)

SparK216

Kıdemli Üye
1 Ocak 2016
2,600
0
Alone
Kardesim ellerine saglik basarilarinin devamini diliyorum :) nerden ogrendigini Öm atarmisin veya buraya yazarmisin tesekkurler :)

Lastingmind

Yeni üye
31 Ocak 2016
11
0
Tebrik ederim str değişkenlerini öğrenmişsin.
Sanırım beklediğin yorum bu? ^^
Aynen teşekkür ederim. Bu arada çok fazla tepki gösteren arkadaşlar için söylüyorum, daha bilgili birilerinden yardım almak ya da bilgilenmekte ne var? Ben yazılım işine dün merak saldım ve insan kendinden daha iyilerine yaptığını göstermeden yol kat edip etmediğini nereden anlayabilir ki? Lütfen onur kırıcı laflarınızı kendinize saklayın, doğru dürüst insanlara bir şeyler katmaya çalışmak yerine onları ezmekle uğraşmayın yarın öbür gün başka biri çıkar sizi ezer sonra pişman olursunuz.

RedHour

Kıdemli Üye
22 Eki 2012
4,097
1
Sivas
Sen bizi yanlış anladın kimseyi kötülemek gibi bir derdimiz yok ama nasıl istersen öyle anlarsın :)

AsılsızAdam

Uzman üye
27 Haz 2015
1,404
2
bir işlevi olmayan programın bir işlevi olan programdan çok tutulması ......
yine de başarılar diliyorum

BrainHackZ

Uzman üye
9 Tem 2014
1,546
24
Emeğe Saygı Başarılarının Devamını Dilerim Kardeşim Umarım Güzel Yerlere Gelirsin İnşallah Kendini Daha Çok Geliştirirsin ve Yorumları Tek Tek Okudum Birçok Arkadaş Kabaca Yaklaşım Yapmış Şöyle Diyeyim Kısaca Siz Burda Herhangi Bir Şekilde İşte Basit Program Yok Daha İyisini Paylaşın Herşeyi Paylaşmayın Gibi Cümleler Kurarsanız Konuyu Açan Kardeşimizin Hevesini Kırar Hayal Kırıklığına Uğratırsınız Eğer ki İçinizden İyi Yorum Yapmak Gelmiyorsa Kötü Yorumlarınızı Kendinize Saklayın Ben Kod Yazmayı Bilmiyorum Program Yapmayı Yazmayı Bilmiyorum Ama Grafik Tasarımdan Çok İyi Anlıyorum Herkesin Farklı Dalları Emekleri Var ve Bizim Burda Bu Emekleri Kötülemek Yerine Başarı Dilememiz Gerektiğini Düşünüyorum İyi Forumlar Dilerim.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.