★Illegal Geliyor★ | OYUN GELİŞTİRME KULÜBÜ |↑1

hackedbyhacker2

Katılımcı Üye
27 Haz 2016
585
2
windows 10
oyunun inşallah steamde popüler olur artık paralı satılırsa tht aileseine bir güzellik yapıp bize free verirsein harika senaryo başarılar :)

BlackDefacer05

Katılımcı Üye
29 Tem 2016
422
0
Hocam yalnız bu dediğiniz olay o kadar kolay olmamalı. Bir studyoda calısan bir cok eleman ile oyun yapıyorlar. Basit oyunlar dediğiniz oyunlarda bile cok emek var. Oyundan kasıt olarak tam olarak nedir ? Oyun ciziminden herhangi bir goruntu var mı ?

LimitlessT

Katılımcı Üye
8 Ocak 2017
718
0
geliyorsun?
Neden ismler Türkce degil? Acaba calinti senaryo mu diye dusunuyo insan

Batılılaşma ve Avrupa özentiliği desek daha yeri olur diyebiliriz.

Lütfen düşük genel kültürünüzü konumuzdan uzuk tutunuz efendim :) Batılılaşma ve Avrupa özentiliği falan değil.Gidip Sedat Pekeri koyacak halimiz yoktu.Senaryo çalıntı diyen arkadaşıma da burdan sesleneyim; varsa bu senaryoyu kullanmış oyun çıkartın önümüze.Oyunda geçen kişi Angelo La Barbera 3 Temmuz 1924-1975 yılları arasında yaşamış, italyanın en büyük mafya babasıdır.Özenti olduğunu düşünen arkadaşlarımız oyunu oynamamakta özgürler.Bu arada belirtmeden geçmeyeyim,kullandığınız bilgisayarlarda batının yapımı :)

LimitlessT

Katılımcı Üye
8 Ocak 2017
718
0
geliyorsun?
Hocam yalnız bu dediğiniz olay o kadar kolay olmamalı. Bir studyoda calısan bir cok eleman ile oyun yapıyorlar. Basit oyunlar dediğiniz oyunlarda bile cok emek var. Oyundan kasıt olarak tam olarak nedir ? Oyun ciziminden herhangi bir goruntu var mı ?

Oyun henüz proje aşamasında ve duyurusunu gerçekleştirdim :) Yakın zamanda güncellemeler gerçekleştirilecek.Konu isminde en sağ tarafta yukarı ok işareti ve yanında bir sayı var.Oradan güncelleme sayılarını takip edebilirsiniz :)

KaFDeR

Kıdemli Üye
4 Ocak 2012
3,106
0
Lütfen düşük genel kültürünüzü konumuzdan uzuk tutunuz efendim :) Batılılaşma ve Avrupa özentiliği falan değil.Gidip Sedat Pekeri koyacak halimiz yoktu.Senaryo çalıntı diyen arkadaşıma da burdan sesleneyim; varsa bu senaryoyu kullanmış oyun çıkartın önümüze.Oyunda geçen kişi Angelo La Barbera 3 Temmuz 1924-1975 yılları arasında yaşamış, italyanın en büyük mafya babasıdır.Özenti olduğunu düşünen arkadaşlarımız oyunu oynamamakta özgürler.Bu arada belirtmeden geçmeyeyim,kullandığınız bilgisayarlarda batının yapımı :)

oyununda üslubun gibiyse boşa uğraşma derim

LimitlessT

Katılımcı Üye
8 Ocak 2017
718
0
geliyorsun?
evvela üslubun ne anlama geldiğini öğren sonra da 3 5 sene bekle büyü gel. laf yetiştiremeyince küfüre başvuran 15 yaş altı çocuklarsınız ne diyim. büyümen dileğiyle

Hahaha :D ya çık git şurdan hadi küfür diyor küfür mü ettim ben sana? Üslubun bozuk olduğu yeri de gösteremedin tabii işte böyle her ezildiğinde üslubunu düzelt deyip sıyrılmaya çalışırsan böyle olur.Emeğime saygısızlık edip çalıntı diyen terbiyesiz sensin burda gelip bana üslup mu öğretiyorsun çık git saat 10 olmuş burda uğraştığımız adama bak.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.