İlluminati.org'un sırrı

night_crawler61

Katılımcı Üye
7 Tem 2009
338
0
Bu Konu Hakkındaki Gerçekleri sizinle paylaşayım biraz ;

The Illuminati girdiğimizde siyah bir ekran çıkıyor.Ctrl+A yapınca 74 days + 4h : 58m : 43s gibi bir zaman sayacı çıkıyor(24 eylül itibariyle sayaç böyle). Ayrıca Bilgisayarınızın Saatini 7 aralık tarihine getirdiğiniz zaman bu sayaç kısmında sorry , you are too late ( üzgünüz çok geç) yazmaktadır.Bu sayaç kafamı kurcaladığı için biraz araştırdım ve şu bilgileri edindim ama kesin bir şey değil.Tahminendir.illuminati'nin 6.Aralık.1999 tarihi için planladıkları "yeni dünya düzeni tarihidir. Ancak 1999'da yaptıkları hesaplamalar tutmadı, şimdi de 6. aralık.2011 tarihine geri sayım yapıyorlar.

Onların hesaplarına göre, 6 aralık tarihinde gökyüzünde ikinci bir güneş belirecek. Bu güneş şeytanın güneşi olacak ve ona inananların çağı başlayacak.

İlluminati örgütünün 10 senede bir sansasyon yaratacak ritüelleri vardır.. bu sansasyonlar dahilinde hedefledikleri Yeni Dünya Düzeni ne ulaşmayı amaçlıyorlar.. İsterseniz önceki seneleri hatırlatayım;

91 de körfez savaşları

2001 de ikiz kuleler

2011 de Yeni Dünya Düzeninin İlk Somut Adımları( Yukarıdaki yazdığım gibi bir inanış gereği olabilir veya sansasyonel bir eylem yaparakta olabilir...)

316480_222459484479159_166289093429532_611425_769849949_n.jpg

burak74

Üye
26 Haz 2009
233
0
yok baba ya ben 7 aralığa getirdim hiç bişey yazmadı hadi bunu boşver 1999 yaymışlar hesapları tutmamış 2011 sallıyorlar atalım tutar belki hesabı yani :D

5 Eyl 2011
243
0
KONYA
ustat bişi diyim bak bu türklere ne zmn savaş açılsa o vakit türkler yenik duruma gelirse yada bir agıt yükselirse o vakit kıyamet kopcaktır hadisi şerifte yazıyor

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.