Illuminati

meryemuzerli

Yeni üye
2 Ocak 2012
45
0
Siz hiç Melekler ve Şeytanlar kitabını okudunuz mu?
Ben okudum..
Belki okuyanınız vardır.
Illuminati'nin sanatçılarla alakası yok..
Sembolleri Dan Brown açıkladı Melekler ve Şeytanlarda.

Üçgen ve Piramit:
Üçgen,Daedalus yani Yunan Mitolojisinde zeki mucit olan adamın sembolü,yani Delta harfi.Ayrıca matematikte çok kullanılan sembol de üçgen.Biliminsanlarının kurduğu örgüt olan Illuminati,bu şekilde sembol olarak üçgeni aldı..

Tekgöz:
Illuminati düşmanı Kilise,birgün öldürdüğü bir biliminsanının gözünden biri çıkardı.Bunu,şeytan dedikleri Illuminati için sembolledi.

Kilise hakkında..
Illuminati'nin kuruluş amacı kiliseydi.Kilise,dünyanın etrafında Tanrı olduğunu ve biçimi olmadığını iddia ediyordu.Illuminati üyesi Galileo Galilei dünyann yuvarlak olduğunu kanıtladı.Kilisenin beynine resmen kan sıçradı.Galileo neden öldü biliyormusunuz? Kilise onu öldürdü.Kilise tüm biliminsanlarını öldürüyordu.

Biliminsanlarının ölümü..
Kilise,Illuminati üyelerine kaynamış kazana batırdıkları mızrak görünümlü haçlarla öldürüyorlardı ve bazen göğüslerine ILLUMINATI yazısını bıçaklarla dağlıyorlardı.

Illuminati Şeytana Tapmaz
Şeytan kelimesi İslamiyetten Kiliseye girdi.Bunu anlamını ve söylenişini beğendiler ve Illuminatiye bu ismi verdiler.

Illuminati Anlamı
Illuminati,aydınlanmak demektir.Illuminator yani aydınlatıcı da bu örgütün üyelerine denir.

DIPNOT:Eski başlık çok eleştiri aldı bende bazı şeyleri değiştirdim ve o konuyu Moderatöre bildirdim..Lütfen ağır eleştiride bulunmayın -ki bu kurallara da aykırı.

3fsane122

Yeni üye
14 Eki 2011
8
0
istanbul
evet bilinçlendigin için teşekkürler arkadaşlar burası komplo teorisi bölümü teori burda kanıtlama diye bişi yok tahmin üstüne ve bu bölüme girdiyseniz heerkesin teorisine hak vermesenizde saygı duymak zorundasınız :)

By New Hacker

Kıdemli Üye
21 Eki 2009
3,441
0
Damla Sakızlı Klavyem
Bu daha çok komplo teorisi değil de yanlı birinin açıklaması gibi olmuş. Şeytana taptıkları da bir gerçek, sanatçıların bu örgütün kuklasın olduğu da. Peki bu noktada sen hangi taraftasın?

meryemuzerli

Yeni üye
2 Ocak 2012
45
0
By New Hacker,
Forumdaki konulardaki bilgileri sağlayan ise yine kilise.İngilizcede Şeytan kelimesi bile yokken,İslamiyette gördüler Şeytan kelimesini ve düşmanları Illuminatiye taktılar bu lakabı..
Günümüze de "Aaa Rihanna şeytana tapıyor!!Lady Gaga dinsiz!!" diye geldi.Bu çok saçma.Bir kere Rihanna sahneye çıkmadan önce 3 dakika dua ediyor,albüm çıkarmadan önce ibadetlerini yapıyor.Rihanna hayranı olduğumdan biliyorum ama Gaga hakkında bir bilgim yok .O video, tek göz..Evet o Illuminatiyle ilgili ama onların konuşmalarını bilseniz..
"Tanrım,Tanrı aşkına" gibi kelimeler geçiyor hep.
Herneyse çok konuştum,bu senin görüşün tabii ama bu da benim görüşüm..

Son düzenleme:

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.