I'm NEW

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Sytonex

Yeni üye
30 Eyl 2017
6
0
24
İstanbul
Selamun aleyküm THT ailesi. Ben Sytonex. İnşallah güzel vakit geçiririz. Bir sorum olucaktı.
Dergi sayfası kurmak istiyorum dergi sitesi teması/template'ni hangi bölümde arayabilirim ?

MemAHaCk

Katılımcı Üye
31 Ocak 2019
499
4
Neptün
Hoşgeldiniz THT Yardım Merkezine Konu Açar İseniz Sizlere Daha ÇoK Kişi Yardım Edebilir Misyonu Ve Forum Kurallarını Okuyunuz.

RefetBele

Yeni üye
7 Nis 2019
44
0
Aleyküm Selam Hoşgeldin Öncelikle Dergi Sitesi İçin THT Ara Yoksa Google da Güzel Template ler Bulabilirsniz

'Teorina

Kadim Üye
13 Tem 2015
5,086
1
89
22
Merhaba öncelikle foruma hoş geldiniz. Yorumların tamamı kategori linki atacağı yerine "forumumuz da ararsanız bulursunuz" gibi yorumlar atmış. Zaten adam bize "forumda hangi bölümde arayabilirim?" diye soruyor :) Her neyse dostum, aşağıda ki kategorilerde istediğini bulabilirsin, konu olarak da bulmaya çalıştım ama bulamadım, geniş detaylı araştırmak gerek çünkü baya konu var forumda. Sana kolay gelsin, tekrardan hoşgeldin.
https://www.turkhackteam.org/scripts-templates/
https://www.turkhackteam.org/wordpress/

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.