iMacrostan anlayan yardım

Kingsman42

Yeni üye
20 Şub 2016
36
0
Arkadaşlar video izleyerek para kazandıran bir site var bu siteye bot oluşturmak için iMacros ekledim firefox a ama videoyu başlatmak için , değiştirmek için hangi kodları kullanacağımı bilmiyorum yardımcı olursanız sevinirim

Son düzenleme:

[NEO]

Kıdemli Üye
14 Nis 2013
2,929
12
yardım içerikli konularınızı yardım bölümüne açınız.
sorunuzun cevabına gelince record kısmından macro kaydını başlatın stop ile durdurun
play loop ile kaçkez oynatmak istiyorsanız sayı yazıp başlatın

Kingsman42

Yeni üye
20 Şub 2016
36
0
yardım içerikli konularınızı yardım bölümüne açınız.
sorunuzun cevabına gelince record kısmından macro kaydını başlatın stop ile durdurun
play loop ile kaçkez oynatmak istiyorsanız sayı yazıp başlatın
bulabilirsem değiştiriyim konu yerini hocam :RpS_biggrin:
hocam dediğin hepsini yaptım tek problem program videoyu değişken olarak almıyor yani bi önceki video olmadığı için videoyu başlatmıyor bilgin varsa yardımcı olurmusun

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.