imam hatipe gidip iyi üniversiteye gidilirmi

mamokral80

Üye
3 Ağu 2012
128
0
Babam beni imam hatipe verior bu imam hatipe gidip iyi çalışıp dershaneye gidip mezun olduğumda işletme , mimarlık, inşaat mühendisliği, pc mühendisliği gibi iyi üniversitelere gidebilirmiyim ? yoksa şansım yokmu yada şansım var çok azmı :( ?
 

Orlion

Uzman üye
18 Ocak 2012
1,755
0
YokGibiBişey
İmamhatipler Düzeldi İyice Katsayı Problemi Kalktı bence git;
Benim babam imamhatip çıkışlı mimarlık okudu;
Aynı Şeklide Akrabam da Doktorluk Okudu Yani Senin Çalışmana Kalmış :)
 

KATAR

Uzman üye
22 Nis 2012
1,306
0
THT
Oo olunmaz mı hiççç başbakan olursun cumhurbaşkanı olursun diyanet işleri bakanı olursun,
daha neler neler türkiye bu haldeyken normal ;)
 

byeren100

Uzman üye
6 Tem 2012
1,626
0
İstanbul
Normal öğretim diye biliyorum :) benim bazı arkadaşlarım imam hatip lisesinden üniversiteye geçtiler
hiçbir sıkıntı çekmediler sen yeter ki çalış emek ver ;) gerisi yalan normal dersini zaten alıyosun
 

furkan169

Katılımcı Üye
27 Haz 2010
724
0
ADIYAMAN
eger gitmek istemiyosan sakın gitme bi insan kendi bölümünde uzman olursa ondan verim alabilirsin ben imam hatip lisesi son sınıf öğrencisiyim okuldan memnunum ama imam hatip öyle her insanin bünyesi kaldırmıyo sevmedigin bi okula gitmek istemessin
 
Üst

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.