İmei Numarası Değiştirmek

McTaRaNTuLa37

Uzman üye
6 Ağu 2012
1,173
0
root/
Telefon IMEI Numarası Nasıl Değiştirilir?

vwaKS2Q1ohsTicCmJ6nt7WGC7J-oyogd_IuO2KnNh_v1238ko9yTy3tQVPR0dFpYCQ=w1366-h657-rw

Öncelikle IMEI değiştirmemiz için ihtiyacımız olan uygulamayı tıklayarak indirmeniz gerekiyor:
https://tik.lat/yNfEN MTK Engineering Mode (Android işletim sistemiyle çalışan tüm telefonlarda bu uygulama IMEI değiştirme için)

Uygulamayı telefonunuza indirdikten sonra açın.

MTK Engineering Mode uygulamasını açınve MTK Setting butonuna tıklayın.

Gelen ekranda Telephony sekmesi altında yer alan GPRS seçeneğini seçin.

Karşınıza telefonunuzun IMEI numarası yazan yer gelecektir. Buradaki IMEI numarasını silip elinizde bulunan geçerli bir IMEI numarası yazın.

IMEI numarasını yazdıktan sonra Write IMEI seçeneğini seçin. İşlemin başarılı bir şekilde gerçekleştiğini yazan bir pencere çıkacaktır OK botununa dokunun.

Son olarak Attached butonuna dokunun. Attached işleminin gerçekleştiğini gösteren bir mesaj kutusu çıkacaktır OK deyin tekrar. Daha sonra uygulamadan çıkın.

Telefonunuzu kapatıp tekrar açın. Artık yeni IMEI numaranız geçerli olacaktır. Yeni IMEI numaranızı görüntülemek için cep telefonunuzun arama bölümüne *#06# yazın.​

Moderatör tarafında düzenlendi:

rambo746

Yeni üye
4 May 2013
3
0
eline sağlık kardeş. :) bende kaçak bi samsung wawe1 var,internete giremiyorum ımeı numarasını interneti desteklemeyen bi tele aktarmışlar,annemin telinin ımeı sini benim tele kopyalasam bi sorun yaşarmıyım..?

McTaRaNTuLa37

Uzman üye
6 Ağu 2012
1,173
0
root/
eline sağlık kardeş. :) bende kaçak bi samsung wawe1 var,internete giremiyorum ımeı numarasını interneti desteklemeyen bi tele aktarmışlar,annemin telinin ımeı sini benim tele kopyalasam bi sorun yaşarmıyım..?

yok kardeşim aynen anlattıklarımı yap hiç bi sorun olmaz ama annenin telefonununda interneti desteklemesi lazım eğer öyleyse sorun yok

bunbar

Yeni üye
15 Ağu 2008
28
0
bursa
dostum bende indirmek isterdım bu programı ama indiremıyorum
yardımcı olurmusun ?
link yok yada ben bulamadım

McTaRaNTuLa37

Uzman üye
6 Ağu 2012
1,173
0
root/
Link olması lazım kırıksa düzeltirim şimdi her tür telefonda çalışır gereken yardımıda yaparım
Sağolun arkadaşlar

StayStrong

Katılımcı Üye
4 May 2013
526
0
Denizli
Konu Harika Yurtdışından Kaçak Getirdiğimiz bir telefonda Yapabiliriz Değil mi ?
Ben Yurtdışında S4 Getireceğim de.
Çalışmıyor ama program ?

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.