İmei Numarası Değiştirmek

komite

Üye
11 Tem 2012
71
0
nokia 701 imeil değiştirmek istiyorum cihaz cihaz çekmiyor sinyal yok simcart istiyor imeil sorgulatınca kayıtlı değil diyorrdımcı olurmusunuz ne yapmalıyım hangi proğramla değiştirebilirim ilgilenen arkadaşlara şimdiden sonsuz teşekkürler

komite

Üye
11 Tem 2012
71
0
yapmadım usta anlatılan her cihaz için geçerlimi değilmi bilmediğim için usb kablosuda yokdu deneme şansım olmadı cihaz yeni elime geçti güvenlik kodu istedi zor bela açıldı simkart taktım simkart istedi sinyal yok imei sorunu herhade değilmi cihazda tr dil de yok ingilizce

komite

Üye
11 Tem 2012
71
0
usta dediklerini yaptım hata verdi verdiğin proğram haricinde nokia driveri filan kuracakmıyım pc ye

komite

Üye
11 Tem 2012
71
0
cihaz suriyeden geldi ikinci el güvenlik kodu istedi hallettim kodu nu simcart taktım dilde ingilizce birkaç kez denedim simcart tak çıkar olmadı imei istyor usta lakin burda soruyorum nokia cihazlara imei atılmaz diyorlar çin malı cihazlara oluyor diyorlar gerçekden nokia cihazlara imei oluyormu verdiğin proğramla yoksa başka proğram filan varmı box filan nedir bilmiyorum usta

hayalfb

Üye
22 Kas 2010
75
0
kardes telefona ımei atcamda read ımei 1 dedıgımde
waiting for new testing..
at+eslp=0
at+eslp=0
at+eslp=0
at+eslp=0
at+eslp=0
cıkıyor ve ardından disable sleeping mode fail hatasını verıypor

komite

Üye
11 Tem 2012
71
0
tarantula usta yeni proğram paylaşacaktın sabırsız bekliyorum nokia 701 yatıyor bir çözüm

fluenta

Yeni üye
9 Ağu 2009
1
0
kardes telefona ımei atcamda read ımei 1 dedıgımde
waiting for new testing..
at+eslp=0
at+eslp=0
at+eslp=0
at+eslp=0
at+eslp=0
cıkıyor ve ardından disable sleeping mode fail hatasını verıypor

Aynısı bende de oluyor. Kore malı çift sim kartlı N5130 Xpressmusic telefonuma eski telefonlarımdaki IMEI numaralarını atmayı denedim.

Bu tarz ücretsiz programları daha önce de çok denedim, kurcaladım. İşe yarayanına daha bir kere bile denk gelmedim. Çalışıyormuş gibi rol yapıp belli bir yerde hata veriyorlar. Bazı marka ve modellerde işe yaramış olabilir, paylaşanların emeğine sağlık derim. Ama ben çalıştığına şahit olamadım bu tarz programların.

Çözüm yolunu buldum. Paraya kıyıp kayıtlı çift sim kartlı bir telefon alacağım ileride. Bedava programlarla IMEI değiştirmek diye birşey kısmet olmadı bana. Ha, telefoncuya yarım telefon parası verirsem olur ama gerek yok. Para yoksa da yapacak birşey yok. Ücretsiz programla, telefoncuya gitmeden IMEI atabileceğimiz bir dünya yok çünkü...

atakanbilir

Yeni üye
6 Ocak 2013
8
0
merhabalar hala konu varmı bilmiyorum ama bana da imeil programı lazım veya en azından nasıl yaparım o lazım.benim elimde orjinal samsung galaxi SH-G800F S5 mini var pasaporta işletmeyide geçiktirdik.yakında kapanacak.nasıl imeil atarım.
not:şuanda piyasada en son s4 dahil yapa biliyorlarmış.s5 daha yokmuş.yardımcı olursanız sevinirim

umitkucukkor

Yeni üye
6 May 2007
2
0
eskişehir
merhaba linke tıkladım ama acmıyor elimde samsung gt-e1500 duos var email atmam gerekiyor kod aradım bir çok kod denedim ama kodlar olmuyor bana da yardımcı olur musunuz

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.