İMERA - Vazgeçtim ( Enes Kılınç - Abdullah Kulüp / COVER )

16 Ara 2012
131
0
Dün geceden beri sigarayı yakıp sıkılmadan sabaha kadar dinlediğim şarkıdır. İmera'nın gitar klarnet olarak cover yapılması müthiş olmuş dinlemenizi tavsiye ederim arkadaşlar amatör sevenler için dinlediklerim arasında en iyilerden sizinde yorumlarınızı alalım :)

İMERA - Vazgeçtim ( Enes Kılınç - Abdullah Kulüp / COVER )​

Göz göze konuşmayi
Özledim kavuşmayı
Yüreğum Alışmayi da Oyyy..

Yar ben sana ne ettum
Bir ömür seni seçtum
Gözlerun aydin olsun
Şimdi senden vazgeçtum

Hasret geldi gitmeyi
Derdim çoktur bitmeyi
Daha gücüm yetmeyi da Oyyy..

Yar ben sana ne ettum
Bir ömür seni seçtum
Gözlerin aydun olsun
Şimdi senden vazgeçtum...​

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.