Imkansızı başardılar

integral26

Katılımcı Üye
24 Nis 2016
304
0
İngiltere lig şampiyonu leicesther :D bu takım için bir kaç ingiliz site bulup indexini leicesther takımı oyuncalarından olmasını planlıyorum ne dersiniz?

Haakan Soylu

Katılımcı Üye
9 Nis 2016
815
0
Onun yerine türkiye bayrağını koysan nasıl olur ?
Emin ol sana yakışanda bu olur .

mitran

Üye
24 Ocak 2016
76
0
Kocaeli
Türke imkansız de otur izle gibi bişey heralde bu olayda :D :D adamlar geçen sene çıkıyor premier lig şampiyonu oluyor :D :D

integral26

Katılımcı Üye
24 Nis 2016
304
0
yiğidi öldür hakkını yeme :D zaten arka planımız türk bayrağı olacakdır :D neyse konuyu kapatalım gitsin inan kendi takımımın şampiyon olduğu kadar sevindim tam bir hollywood filmi olur

Dark-Defender

Kıdemli Üye
17 Nis 2015
3,534
0
Zurich
hiç iyi olmaz senin aslın onlar mı? Şu an Beşiktaş ve Fenerbahçe de şampiyonluk için mücadele ediyor onlar olunca birini koysam yanınada Türk bayrağı koysan? Galatasaraylıyım diyeceksende Türk takımı sonuçta gidip gavur takımı koyacağına bunları koy ya da hiç koyma tabi bu benim şahsi düşüncem koskoca adamsın düşüncelerini değiştirecekte değilim

Haakan Soylu

Katılımcı Üye
9 Nis 2016
815
0
hiç iyi olmaz senin aslın onlar mı? Şu an Beşiktaş ve Fenerbahçe de şampiyonluk için mücadele ediyor onlar olunca birini koysam yanınada Türk bayrağı koysan? Galatasaraylıyım diyeceksende Türk takımı sonuçta gidip gavur takımı koyacağına bunları koy ya da hiç koyma tabi bu benim şahsi düşüncem koskoca adamsın düşüncelerini değiştirecekte değilim

İşte son nokta , Tam 12'den vurdun kardeşim .

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.