İmralıya komşu gelmesi hakkında ne düşünüosunus

20 Tem 2008
93
0
29
Ankara
yha bence hç olmaması gereken bişi bunun sonu affa kadar dayanır yhani bence taviz vermiş olurus ki avrupa Türkiyenin işlerine çok karışıo buda beni rahatsız ediyo neymiş efendim imralı mikrobuna işkence yapılamasmış yha bu adam daha fazlasını hakederken biz daha taviz veriorus yada şu şekilde yapılabilir öcalanın yanına aşırı milliyetçilikten dolayı hapse girmiş bi mahkum göndersinler spr olur valla sizin fikriniz ne arkadaşlar?

McPale

Üye
21 Kas 2008
65
0
32
Sevdim O Zalimi
ben ce yanlış cunku biz buadamı ölmesini 4 gözle ekliyoz ama illa birisinimi koyacaz o zman iki ülkücü aark alahanttin çakıcı ögün samastı koyalım bak 2 güne naSIL ADAM OLUYO - bu iki kişinin içinde ülkücülük var bunlar türk-

lord_by_hacker

Uzman üye
27 Tem 2007
1,151
14
ÖzGüRLüK
2 Güne 2 sinden 1 inin öLüsü çıkar.....Ki oraya da büyük iht.Pkk davasından insanları yollayacaklarını zannediyorm

Son düzenleme:

Es_Es_HAKAN

Katılımcı Üye
11 Eyl 2007
877
3
Ayrılıklar Şehrinden
Haramı Zıkkım Zehir-i Zokkum Olsun Verdiğim Vergiler.Hakkımı Helal Etmiyorum.Bebek katili Orda Otelde Gibi Yaşatılsın Ben Burada Yarın Ne Olacağını Düşüneyim.
Şimdi Gelelim Asıl Meseleye Birşey Düşündüm ve Ne Kadar Gerçek Ne Kadar Yalnış Bilmiyorum.
A ) Teröristler Dağlarda Elektrik Direklerine Kablo Atıp Elektriği Kullanıyorlar.Yıllık Türkiyede Kullanılan Enerji Miktarı Açıklanıyor veee Ben Gibi Masum İnsanlar İse O İnsan Olmadıkların Kullandıkları Enerjinin Bile Parasını Veriyoruz.
B ) Diyarbakırın %90 Kadarı Elektriği Kaçak Kullanıyor Aradaki fark Yine Sen Ben Gibi Masum T.C Vatandaşından Çıkıyor.Elektrik Saatini okuyup Yazmaya Görevli Gidemiyor.
C ) D.T.P Diye Bir Parti var Biliyorsunuz.Terörist Yandaşı.Şimdi Soruyorum Sizlere Bu Parti Neden Hala O Mecliste!!!!!!!!!!!!!!!!
D ) Ben Yaşım 20 ve Televizyonlarda Haberlerde Bir Çok Şehidimizin Haberi İle Sarsılan insanım ki Orta Okuldan Bir Arkadaşımız Dahi Şehit Oldu.
Dikkatinizi Hiç Çektimi Onlarca Yüzlerce Şehitler Hep Garip Masum Fakir Ailelerin Çocukları.Bir Kez Sosyetenin Çocuğu Şehit Olmadı.İçin Yanıyor bu Gerçekler Karşısında ki Benim Hakkım Helal değil Bu Devlete.
E ) Adam Yoksullukdan Hırsızlık yapsın Baklava Çalsın Neredeyse Müebbet Hapis Cezası Yesin.Bir Bankacı koca Bankayı Dolandırsın Hortumlasın Adam İçeri Bile Girmesin.Adalet Nerede Soruyorum Sizlere?

SADECE KENDİ DÜŞÜNCELERİMİ SİZLERLE PAYLAŞMAK İSTEDİM BİR KUSURUM BİR
YALNIŞ KELİMEM GEÇMİŞSE
ÖZÜR DİLİYORUM SİZLERDEN!!!

Son düzenleme:

abdurrahim16

Yeni üye
2 Ara 2008
3
0
ya bakın bu apo şerefsizini bize niçin verdiler biliyormusunuz.yabancı istihbarat örgütleri ile mit arasında anlaşma ile küçük bir protokol yapıldı bu protokolde apo yu size veriyoz ama asmıycaksınız gibi.D

evcil123

Katılımcı Üye
29 Tem 2008
429
0
Ms-Dos
Ne işkencesi arkadaşlar adam orda keyfine bakıyor siz ne sanıyonuz.Bu adam ben çok iyi hatırlıyorum mahkeme salonunda yargıca el kol hareketi yaptı kimsenin sesi bile çıkmadı...

Bırakın ya bunun asılması lazım ama işte adam keyfine bakıyor.Ohh ne güzel komşularıda geldi zaten birisi 3.pkk örgütünün başında geliyor;
1.pkk
2.hpg
3.dhkp-c

Dhkp-c iş adamına ölüm emrini veren örgüt işte ne beklersiniz ki...
Hepsi kendi arasında kürt miliyetciligi yapıyor.

meko93

Katılımcı Üye
Haramı Zıkkım Zehir-i Zokkum Olsun Verdiğim Vergiler.Hakkımı Helal Etmiyorum.Bebek katili Orda Otelde Gibi Yaşatılsın Ben Burada Yarın Ne Olacağını Düşüneyim.
Şimdi Gelelim Asıl Meseleye Birşey Düşündüm ve Ne Kadar Gerçek Ne Kadar Yalnış Bilmiyorum.
A ) Teröristler Dağlarda Elektrik Direklerine Kablo Atıp Elektriği Kullanıyorlar.Yıllık Türkiyede Kullanılan Enerji Miktarı Açıklanıyor veee Ben Gibi Masum İnsanlar İse O İnsan Olmadıkların Kullandıkları Enerjinin Bile Parasını Veriyoruz.
B ) Diyarbakırın %90 Kadarı Elektriği Kaçak Kullanıyor Aradaki fark Yine Sen Ben Gibi Masum T.C Vatandaşından Çıkıyor.Elektrik Saatini okuyup Yazmaya Görevli Gidemiyor.
C ) D.T.P Diye Bir Parti var Biliyorsunuz.Terörist Yandaşı.Şimdi Soruyorum Sizlere Bu Parti Neden Hala O Mecliste!!!!!!!!!!!!!!!!
D ) Ben Yaşım 20 ve Televizyonlarda Haberlerde Bir Çok Şehidimizin Haberi İle Sarsılan insanım ki Orta Okuldan Bir Arkadaşımız Dahi Şehit Oldu.
Dikkatinizi Hiç Çektimi Onlarca Yüzlerce Şehitler Hep Garip Masum Fakir Ailelerin Çocukları.Bir Kez Sosyetenin Çocuğu Şehit Olmadı.İçin Yanıyor bu Gerçekler Karşısında ki Benim Hakkım Helal değil Bu Devlete.
E ) Adam Yoksullukdan Hırsızlık yapsın Baklava Çalsın Neredeyse Müebbet Hapis Cezası Yesin.Bir Bankacı koca Bankayı Dolandırsın Hortumlasın Adam İçeri Bile Girmesin.Adalet Nerede Soruyorum Sizlere?

SADECE KENDİ DÜŞÜNCELERİMİ SİZLERLE PAYLAŞMAK İSTEDİM BİR KUSURUM BİR
YALNIŞ KELİMEM GEÇMİŞSE
ÖZÜR DİLİYORUM SİZLERDEN!!!

Çok güzel yazmışsın teşekkürler.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.