İmzalardaki Yüzdeler

OxMaNiA

Katılımcı Üye
11 Şub 2013
704
0
#TR>.Corum
Forumda birçok kişinin imzasında,

HTML 100%
PHP 60%
VB.NET 50%

gibi belirtilmiş yüzdelikler var. :RpS_biggrin: Bu arkadaşlar acaba nasıl ölçülüyorlar bu dereceyi :) veya 100% biliyorsa, daha iyi yerlere gelemezmi? :)

LakhoPss

Uzman üye
31 Ara 2014
1,512
0
root@kali:~#
Saçmalıktan başka bir şey değildir üstadım, öğrenmenin sınırı yoktur, bu bakımdan öğrenmeyi yüzde ile sınırlamak yanlıştır..

Dragon95

Uzman üye
24 Şub 2014
1,091
1
Deface City
Kardesim forumda malesef kendini hacker zanneden cok lamer var havali gozuksun diye koyuyorlar iste...
Birde koyup gercekten bilenler var ancak onlardan fazla yok...

Evilseed

Uzman üye
4 Haz 2014
1,041
0
birde brute force %100 yazanlar falan var zaten brute forceyi siteleri yüklüyorsun o kendi yapıyor :D

'Marksman

Kadim Üye
8 Ocak 2013
5,400
2
Php i yapan kisi acaba %100 biliyormuymus diye sormak gerek :) Çünkü kodlari bilmek mesele değil. O kodlarla ne yapabileceğin mesele ve o tamamen senin hayal gücüne bağlı

zztri

Yaşayan Forum Efsanesi
9 Tem 2015
10,053
390
Ankara
İlk geldiğimde ben de yazmıştım da imzalarda karakter sınırı varmış, yetmedi...

:trl

OxMaNiA

Katılımcı Üye
11 Şub 2013
704
0
#TR>.Corum
Son düzenleme:

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.