İmzaya Resim Ekleme

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

xMeybon

Uzman üye
30 Tem 2016
1,162
4
İstanbul
İmzamda Türk Bayrağı Ve Yardımcı Olduğum Kişilerin Forumda Meşajlaşmak Zor Olduğu İçin İnstagram Adresimi Bıraktım 2 Kişi Yazdı Ve Yardımcı Oldum

Her Neyse 2 Moderatör Beni Uyardı Sebebini Merak Ettim O Yüzden Bu Konuyu Açma Gereksinimi Duydum​

Moderatör tarafında düzenlendi:

Corle0ne

Yaşayan Forum Efsanesi
25 Haz 2016
9,593
502
StPetersburg
ÜDY dışında imzaya görsel ekleme hakkı sadece vip üyelere verilir, yönetici harici imzaya iletişim adresi eklemek kurallar gereğince yasaktır.

PALA

Özel Üye
26 Mar 2018
12,753
33
Merhaba, imzaya resim ekleme konusunda tarafımıza birçok dönüt geliyor. Dostlar imzanıza resmi karışıklık olduğu için ekleyemiyorsunuz, inanın bir konuya girince karmakarışık bir hava oluyor. Bu yüzden imzanızda "ne olursa olsun" resim eklemek yasak, bu karara saygı duymanızı istiyor, iyi forumlar diliyorum.

Son düzenleme:
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.