İnanamayacaksınız ! Araba Fiyatına iPhone 8

TheQuesz

Uzman üye
12 Mar 2016
1,769
2
God Mount
Phone 8 ile ilgili olarak merak edilen en büyük detaylardan biri de doğal iPhone 8 fiyatı. Cihazın fiyatının bu kez oldukça yüksek olacağı her yerde konuşulur ve tartışılırken Londra bazlı bir şirket olan Goldgenie inanılmaz bir iPhone 8 fiyatı ile çıkageldi.

iPhone 8'in fiyatı hakkında şok iddia! iPhone 8'in fiyatı hakkında şok iddia!
Apple'ın Sonbahar aylarında tanıtarak piyasaya sürmeye hazırlandığı iPhone 8 modelinin 512 GB'lık...

Bu iPhone 8 fiyatı ile göz korkutuyor

12 Eylül'de tanıtılması beklenen 10. yıla özel 512 GB'lik iPhone 8 versiyonunun 1.200 dolar fiyat bandında olması bekleniyor. Bu başlı başına göz korkutan bir etiket, ama ya size Goldgenie'nin 3000 dolardan başlayan fiyatlarla iPhone 8 satacağı söylendi.

Şirket tarafından hazırlanan 24K altın, rose gold ve platinum versiyonları 3000 dolar gibi yüksek fiyattan satışa sunulacak.

Bunun dışında fiyatı henüz açıklanmayan 18K altından bir model de bulunacak. Bu özel iPhone 8'in tüm kasası 18K altından üretilecek.

Elbette olay burada bitmiyor. Eğer kıyıda köşede "Beni harca!" diye bağıran 20 bin dolarınız varsa, Goldgenie başka bir teklif sunuyor. 24K altın olan bu modelin arka kısmındaki Apple logosu elmastan işleniyor.

Cathulhu

Üye
18 Mar 2017
174
1
Çok pahalı hiç üretmeseler daha iyi ve büyük ihtimal zarara gireceklerdir.

zekibb18

Katılımcı Üye
31 Ağu 2015
883
0
Neden bu kadar kafanıza takıyorsunuz ki? Hayranı çok nede olsa, hayalleri olanda çok :D Satamayacağını bilse zaten kendini ona göre ayarlar.

0x762

Yaşayan Forum Efsanesi
4 Nis 2016
38,343
34
7.500 tlye araba aldım halen kredi ödüyorum . O kadar para verdiğim telefonun beni istediğim yere götürmesi gerekiyor.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.