İnclude Açığı Nedir? Ne Yapılabilir?

Emotep

Üye
18 May 2010
215
0
İSTANBUL
SELAMÜN ALEYKÜM ONCELİKLE ARKADASLAR BİR AYDIR YAZIYORUM BİR TANE MODETOR BANA YARDIMCI OLDU SADECE BAŞKA KİMSE OLAMADI HACKLENMİŞ SİTELERİ HACKLEYİP GOVDE GÖSTERİSİ YAPILIYOR GERCEKTEN Bİ SORUNUM VAR BİRTANE HACKER ARKADAS BİLEMİYOR ÖYLE HACKERLİK OLUYORSA EN KRAL HACKER BENİM NEYSE EGER GERCEKTEN UZMAN ARKADASLAR VARSA ARAMIZDA BANA YARDIMCI OLURLARSA SEVİNİRİM SORUM BASİT WWW.SİTEADI.COM/İNCLUDE/ acıgı nedir?? bu açıktan neyapabilirler.. ?

Moderatör tarafında düzenlendi:

Emotep

Üye
18 May 2010
215
0
İSTANBUL
Warning: Require $dbname to select a database in /home/bsro/public_html/include/ezsql/mysqli/ez_sql_mysqli.php on line 129

İNCLUDE ACIGINDA DOSYALAR CIKIYOR VE CIKAN DOSYALARDA BU HATAYI ALIYORUM YARBAYIM VE DEDİGİNİZ KODU YAZDIM KABUL ETMEDİ

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.